100 nových misí

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem 123812, 23/8/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Mě to trvalo skoro tři týdny,než jsem tenhle úkol udělal, neztrácej víru:D:D
     
  2. Clypsso

    Clypsso User

    neni tu niekdo z GE5 kdo by mi pomohol z 74 ulohou zabit 5 falconov ? sám ich nedam :(
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Clypsso - to skor na chate najdes skupinu na lowku. Co som kukal chat, tak kazdy den niekto robil lowku a vkuse hladali skupinu.
     
  4. Clypsso

    Clypsso User

    Punisher len som skušal či sa niekdo neozve lebo už 3 tyždne stojim na tejto ulohe
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Clypsso - to chapem, ale myslim si, ze skor najdes hracov na chate, nez tu. Ja som si vsimol, ze aj niekolko krat za den hladaju skupinu na Low. No na GE5 to nehra asi tolko SK/CZ hracov.
     
  6. filos159

    filos159 User

    clypsso kludne mas ts alebo chces ip ?
     
  7. Clypsso

    Clypsso User

    ulohu už som včera dokončil jupii chvalabohu :D
     
  8. tak jsem konecne po 5 mesicich dodelal ulohu 7 timto bych podekoval vsem ve skupine co me vzali za 10minut hotovo
     
  9. Clypsso

    Clypsso User

    Naposledy upraveno: 28/6/20
  10. -baghira2-

    -baghira2- User

  11. ahoj neviem či sa to už riešilo ale po dokončeny 20 ulohy som neobdrzal odmenu 300 GG otočeni ak sa to zmenilo tak sory Vdaka
     
  12. ZOHAN

    ZOHAN User

    Jak jsi přišel na to, že máš dostat 300ee?
    https://ctrlv.cz/fAXi
    Ne každá informace od hráče zde umístěná musí být na 100 % přesná.;)
     
    cernakockanapepri tohle ocenil(a).
  13. Odměny jsou stejné za všechny mise: 800.000.000 BZ 375.000 čest 3.000 U
    Odměny za "kulaté mise" (10,20,...): 1.200.000.000 BZ 20 000 000 čest 13 000 U 300 extra energie

    Pořád se tu něco mění ,ale na foru je stále napsáno těch 300 EE odměna .
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ·вяησ· - to je napisane hracom, nie nami clenmi timu, preto to treba brat len orientacne

    ®¯¯¯¯¯¯ωΣ©ΣЯη†K_____ - treba si pozriet pred splnenim misie aka je za to odmena, pretoze v hre je pisane, ze za 20.ulohu je odmena 30 oleja a nie 300 EE.

    upload_2020-12-7_14-28-23.png
     
  15. josef402

    josef402 User

    su zde mimo misu :(:(:( mam dotaz taky na ukoly npc na BL- IVOKE A OSTATNI +sber atd.pod cim to mam hledat bible mi nepomohla:rolleyes::rolleyes:
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    josef402 - tu sa riesia stovkove ulohy, BL ulohy najdes tu: FAQ-Blacklight
    Biblia sa preraba, cize potrva, kym sa vsetko doplni a prelinkuje.
     
  17. josef402

    josef402 User

  18. má tady někdo představu jak splnit 43 ukol?diky za odpověd
     
  19. Ķṵḵḭᾗớṽở555™°ÆŞ°, Máš to tam napsáno v popisu : popořadě. Záleží na tom, jak rychle chceš ten úkol splnit a kolik máš kamarádů ve hře? Taky hodně záleží na tom, jak moc pozorně čteš zadání toho úkolu.