2 dny lhůta při změně klanu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem __KΔИGOΩOS__, 13/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím komunitu.

    Vystoupil jsem z klanu a chtěl jsem do nového. Ale ouha! Musím údajně počkat 2 dny. Sice mě to štve ale nejde o to změnit to. Otázka zní: Čím je to prospěšné a co od toho BP očekává ?
     
  2. Zafod

    Zafod User

    To bude proto aby jsi nemohl cestovat mezi klany z důvodu vybírání kreditů. Nicméně to je i pro mě novinka, pokud se nepletu, bývalo toto pravidlo pro založení klanu.
     
  3. TRIXT

    TRIXT User

    I já si myslím, že je to lhůta pro založení vlastního klanu. Pokud tomu tak není, muselo dojít ke změně. Do klanu, odkud jsi vystoupil, se vrátit můžeš? Toto nám ještě včera fungovalo.
     
  4. Takové "zlatokopy" znám takže lhůta je hlavně založená na tom. OK. To mi zní jako výborný důvod. Budu si muset holt počkat.

    I se jménem to je celkem zvláštní, že lhůta musí být. Co když jsem udělal ve svém jméně nějakou chybu a zjistil ji až ve hře ?

    Každopádně se nechci do toho moc míchat.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/14
  5. Belgam

    Belgam Guest

    Info k tomu nemame,ale pokud se to zavede nejsem proti,aspon daji pokoj ty co po cas utoku vyzkoci z klanu a delaji umyslne jinym minus cest.
     
    »vojta« tohle ocenil(a).
  6. O takovém chování hráče jsem nepřemýšlel teda ...

    A ještě k tomu jménu ... Když se chci jmenovat střelím Kamarád a udělám ve jméně chybu a zjistím potom ve hře že se jmenuji místo toho Kamarát tak to mám s tím jménem lítat 2 dny ? Občas to naštve.
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 13/2/14
  7. Belgam

    Belgam Guest

    Nepis posty pod sebe,ale pouzij Upravit.

    Jinak ano musis pockat 2 dny na zmenu jmena.
     
  8. Kenny

    Kenny User

    Je to podle mě špatně napsané.. Myslím, že je to tam už déle, jen to nikdo nehledal.
    Abys založil klan, nesmíš být 2 dny v klanu, ale vstoupit můžeš kdykoliv
     
  9. Před nedávnem jsi vystoupil z klanu. Proto nejbližších 48 hodin nemůžeš vstoupit do žádného nového klanu nebo nějaký klan založit.

    Toto mi bylo napsáno když jsem se pokusil.
     
  10. Korben

    Korben User

    V tom prípade to je urobené preto aby hráči nemohli počas boja len tak vyskakovať a vracať sa späť do klanu.
     
  11. Kenny

    Kenny User

    Mě to zatím jde vstupovat...
     
  12. Korben

    Korben User

    Kenny Naposledy si to skúšal 2 dni do zadu a včera bolo nové update , tak sa to mohlo zmeniť.
     
  13. Kenny

    Kenny User

    Ták to jo :D <Ehm, jak víš, že jsem to zkoušel ? Že ty čteš myšlenky ? ;)>
     
    Naposledy upraveno: 13/2/14
  14. Zafod

    Zafod User

    Kenny je potřeba si uvědomit že BA má moderátorské nástroje a spoustu věcí si může ověřit.


    Btw: zkouška, zkusit, zakusit...
     
    Kenny tohle ocenil(a).
  15. Kenny

    Kenny User

    Ježiš.. Fakt se omlouvám za gramatické chyby, v ČJ jsem nikdy nebyl dobrý :/
     
  16. Jsem spokojen s vašimi odpověďmi. Ty 2 dny si počkám. Vše vyřízeno.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.