2 ucty na 1 emaily

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ▓M♣ti$ek►!!, 21/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. dobrý den chcem sa opitat či mozem mat 2 učty na 1 emaily či to nebude nejako vadit :) za skoru odpoved vopred dakujem
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

    systém tě nenechá založit 2 účty na jeden email, napíše ti to něco ve smyslu že na tento email už je založený jiný účet. jedině když si z danýho účtu vybereš jiný server tak máš vpodstatě 2 účty na jeden email, jinak ne.
     
  3. »vojta« Nesouhlasím. Dva učty na jeden email si můžeš založit, systém ti v tom nijak nebrání- alespoň mě ne..
    ▓M♣ti$ek►!! Takže ano, můžeš mít dva účty registrovány na stejný email, dokonce mohou být i na stejném serveru, pokud mezi nimi nedochází k interakcím (pushing apod.)
     
  4. »vojta«

    »vojta« User

    tak jo, omlouvám se, asi jsem si to spletl s jinou hrou :) teď jsem to zkusil a máš pravdu, jde to.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ▓M♣ti$ek►!! - len si nedaj kopu uctov na jeden email,aby si mal potom prehlad,kedze sa moze stat,ze na jednom prestanes hrat a pride ti email,aby si sa znovu prihlasil ako jednemu tu na fore a riesil,ze on stale hrava,ale uz zabudol,ze na rovnaky email mal aj iny ucet,kde uz nehrava ;)

    Este nejake otazky k teme?
     
  6. nie nie vsetko dakujem všetkym ktory sem prispely :)
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.