200 klucov na LF 4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem lukskywalker415, 1/1/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Omlouvám se, pro příště jsem poučen.. :)
     
  2. Zeus

    Zeus Guest

  3. Kubino

    Kubino Guest

    Klúče sú dosť náhodne a hlavne náladové, osobne som vyzbieral už viac ako 500 bední rôznych druhov (aj modré a červené) a LF4 som nedostal ani jednu ešte, všetko mám len z brán.
     
  4. Spartakus

    Spartakus User

    To máš docela pech. Já jich mám z cca. 500 asi 5. :)
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Už mi to vravelo viac ľudí takže niečo na tom bude :D hold nie každý máme šťastie vo všetkom, tie LF4 si pekne vystrieľam pomaličky z brán a to šťastie mám radšej doma, momentálne už hajá v posteli :)

    Btw. priemerne to vychádza tých 100 bední na LF4, t.j. si v limite. Samozrejme sú aj borci čo majú 50/2 :D
     
  6. Zeus

    Zeus Guest

    Musím říct,že já jsem šel LF4 hodně naproti,jakmile byla akce na LF4,hned jsem kupoval 200 beden a pravidelně jsem našel 3-4 LF4.Pak začaly modré a červené bedny,tak jsem si koupil taktéž ten balíček XL a opět jsem měl štěstí.Já osobně si nemohu na LF4 stěžovat,momentálně mám 47 ks.Samozřejmě mi padaly i z bran kappa a Epsilon.Nedávno mi padla i z brány Hádes,super. :)
     
  7. IamEPPI

    IamEPPI User

    Ahoj. Mam lvl 1 a zkusil jsem zaletel na 3-2 protoze jsem nejak snad dostal jako bonus 5 klicu k bednam. Tak jsem na zkousku zkusil posbirat a v jedne bedne z peti jsem mel design na goliase :). Fakt je to asi o stesti :).

    P.S.: Takze myslite ze se vyplati zkusit do hry vrazit nejakou tu korunu treba za XL balicek na klice a sbirat ty bedny ?
     
  8. Zeus

    Zeus Guest

    Je to věc každého,jestli investovat nebo ne.Většinou je to otázka peněz,bohužel.Kdo chce jít rychleji nahoru,tak určitě využívá tyto akce,protože ta pravděpodobnost je fakt mnohem vyšší.
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Investovať "treba", ale s rozumom, t.j. aby ti to financie dovolili ale aj aby ťa to neodradilo od hry tým, že si všetko len kúpiš a prestaneš mať z hrania zábavu. Ja som osobne investoval v začiatkoch na rozbeh, potom som dlho hral a už keď som mal toho dosť nahratého znovu občas investujem ale len do vecí ako sú kapsle a podobne, kde sa môže výsledok niekoľko násobne znásobiť :)
     
  10. No, ak to nevezmem ako suma sumárum, ani ako štatistiku, tak ja mám podľa všetkého šťastie jak balvan. Keď som nemal Apisku, tak priemerne každá druhá pirátska bedňa mi obsahovala jeden diel. Priateľku išiel z toho šľak trafiť a chalanov, čo sa stretávame aj mimo DO, tiež.
    To isté sa mi deje aj s LF4 alebo s GG nárazmi.
    Neviem čím to je, ale mám taký mrazivý pocit na chrbte a keď sa mi presunie na krk, tak vtedy vezmem box (alebo odpálim náraz v GG). V boxe zaručene to čo potrebujem a v GG diely na bránu.
    Keď lietam, tak sa mi ten pocit presúva po chrbte a do toho smeru letím, až kým nenájdem boxy. Lietam z jedného na druhý, ale neberiem ich. Až keď sa mi ten pocit presunie na krk.
    Veľa ľudí mi to už vravelo a veľakrát som to dokázal, že som dosť senzibilný. Ide vlastne o to, že systém (akýkoľvek) je len prúd dát a ja ho dokážem nejako snímať a reagovať naň.
    Ale nefunguje to vždy. Niekedy mám aj mesiac hluché obdobia. A potom to príde so silnou intenzitou a postupne slabne.
     
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som robil v noci ulohy a popritom som otvaral debny a nasiel som po pouziti cca 50 klucov LF4 ;) mapa 4-5.Je to proste o nahode a bola to debna z NPC.Vsak hracom neraz padnu debny z NPC a takmer nikdy to neotvori nik a moze tam byt LF4,ci design :rolleyes:
     
    Crystal tohle ocenil(a).
  12. (-bobo-)

    (-bobo-) User

    Keď bude 2 - násobná šanca na LF-4 tak v tedy zbieraj :)
     
  13. Kubino

    Kubino Guest

    {SH}_Δ_pЯı$MαTц$_Ω tebe poradím len jedno, zavri si okno lebo z toho mrázu na chrbte raz ochorieš :D

    Btw. každý máme mráz pri niečom inom, hold ty z toho zožneš LF4ky ;)
     
  14. IamEPPI

    IamEPPI User

    Ahoj. Tak jsem zkusil koupit 9 klicu a v deviti bednach byly ( krome hlavne munice a nejakeho Xena samozrejme ) 1 LF-3 laser 1 Clo4k-XL ( 50 maskovani ) a cast letounu Apis. Tak nevim jestli je to uspech. Ale asi jo. LF stoji 10.000 U a maskovani 22.500 U.
     
  15. Kenny

    Kenny User

    Já jsem včera pronásledoval hráče na 4-1, a z jediné bedny lf-4 :D Sranda je, že na stejném místě jako ten lichting... (Asi 2 cm od prostředního portu směrem k dolnímu levýmu) :DD
     
  16. tak ja som tiez nasiel svoju prvu LF 4 na PVP ale to bola nahoda lebo som si s jednym o tom prave pisal :D
     
  17. Kenny

    Kenny User

    To nebyla moje prvá lf-4 :))
    A doufám, že né poslední :DD
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze sa uz dlhsiu dobu nik nevyjadril,ani autor,tak si dovolim temu uzavriet.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.