2x kronos

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem piec, 27/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. piec

    piec User

    Zdravim,uz cez 2 mesiace cakam na akciu 2xkronos a stale ho nikde,kazda akcia bola aspon 2 krat ale tejto niet,chcem sa spitat,ze ci ju zrusili alebo co,kedze je dnes zase sanca na lf4 a nie na kronos :/ dakujem
     
  2. Korben

    Korben User

    piec Nikde nieje napísané, že BP musí nejakú akciu dať. Jednoducho akcie sú náhodne a to či bola akcia zrušená alebo nie , ti nikto nepovie. Treba čakať a sledovať hru.
     
  3. tiež to sledujem už poriadne dlho a čakám na akciu no stále nechodí...myslím, že keby ju chceli zrušiť bolo by férové to aspoň hráčom oznámiť..viem, že to nie je ich povinnosť no bolo by to férové..aby hráči zbytočne nečakali na niečo čo nepríde ale zariadili sa podľa toho..niektorí totiž čakajú v poslednej vlne brán aby mohli dostať dvojnásobok..nie každý si totiž môže dovoliť vyskladať 21 brán ako na páse
     
  4. »†«ΛΤΤΛCΚ»†«SK»URN«, tiež som na túto akciu čakal 2 mesiace a nič, no minulý týždeň už ma prešla trpezlivosť a urobil som tie 2 bety čo som mal prichistané. Podľa mňa sa na tú akciu neoplatí čakať a odkladať si brány na akciu..
     
  5. podle me,je prave tam zakopan pes,BP vydi kolik hracu ma brany prichystane na tuto akci,pri ktere v podstate nic neziskava tak proc by ji davala tak casto. Jinak tato akce minuly mesic byla.
     
  6. v marci bola áno..niekedy v polovici mesiaca...no už máš koniec apríla...a že BP nezískava...no...dovoľ sa mi zasmiať :) s akciou prišli oni, ak by pre nich nebola zisková nedávali by ju...raz bola dokonca 2x za mesiac...tuším niekedy v januári čo som sa dosť čudoval...

    EDIT: a ešte niečo, ako môže BP vidieť koľko hráčov má pripravených brány práve na túto akciu..niektorí predsa majú brány vyskladané lebo čakajú napr. na 50% booster..nemusia čakať práve na kronos
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Na fore vam nevieme povedat,ze kedy a ci bude dalsia akcia.V oznamoch,co dostaneme a davame na forum zatial ziadne informacie o akcii na kronos neprisli.

    ma autor este nejake otazky k teme?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.