2x stejný design v bednách

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Jenda22-, 5/6/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Dobrý den
    Potřebuju od vás radu, dnes jsem v bednách dostal 2x stejný design který jsem už předtím vlastnil. Je tohle možné? Jedná se design G-Bastion. Přikladám výpis z deníku.
    Dekuji za radu Jenda

    05.06.2016 - 11:25[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath Bastion
    05.06.2016 - 11:21[​IMG]Obdržen předmět: Loď - Goliath Bastion
     
  2. Ano je to možné, je to nový update pirátských beden. Když takto získáš design který už vlastníš, dostaneš namísto designu náhradu 10k Uridia.
     
    Naposledy upraveno: 5/6/16
  3. Selendix

    Selendix User

    Výborně, škoda, že to nebylo dřív. Dostával jsem Citadel jak na běžícím páse, snad 6x.
     
  4. -Jenda22-

    -Jenda22- User

    Děkuji moc za vysvětlení, toho účka jsem si ani nevšiml. ;-) No škoda že mi to nedalo elit design na golíka nebo Lf4 to bych potřeboval jako sůl, ale co je to loterie. ;-) Z 36 beden ani jedna Lf4 při Helixu.
     
  5. SquirtLex

    SquirtLex User

    Zdravím jak vytvořím nový předmět pro forům potřeboval bych něco vědět od adminů..
     
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Jenda22- Ono 36 bedi nie je nic moc, to by bolo skor stastie ak by si nasiel LF4 alebo skill.

    SquirtLex Aky predmet? Myslis temu? Prejdi si Jak správně přispívat na forum ak si na fore zaciatocnik. Novu temu zalozis ked kliknes na akukolvek sekciu, v pravo hore mas potom zalozit nove vlakno.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tema bola uz zodpovedana a nik viac sa nevyjadril uz dlhsiu dobu, takze uzatvaram.

    Uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.