Podpora 30000uridia za 46kč

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem McForest, 15/6/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. McForest

    McForest User

    Dobrý den chtěl jsem se zeptat jak sis mam koupit 30000uridia za 46kč nebo kolik to je. Dnes jsem si konečně to chtěl koupit a nemám to tam. Koukl jsme se na bratrův učet a on to tam měl. Dokažete mi s tím pomoc?
     
  2. Kindly

    Kindly Guest

    Ahoj, pokud máš na mysli tuhle speciální nabídku, tak takhle akce vyskakuje náhodně hráčům. Pokud jsi tam tuhle akci měl, nekupoval jsi od té doby žádné uridium, premium, atd.. a teď ji tam nemáš, tak vyzkoušej pročistit pc i prohlížeč a po další přihlášení by ti mohla vyskočit :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. McForest

    McForest User

    Přešel jsem na jiný PC a ukazalo mi to, tak jsem to chtěl koupit pomoci MasterCard vše dobře uložene a jak dávam zaplatit tak mi to napiše že se nepodaři a že prý jsem už to někdy kupoval ale ne
     
  4. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    jestliže ti systém píše, že nabídku nelze využít, tak ji bohužel nevyužiješ. Některé nabídky jsou omezeny časově, jiné počtem nákupů.

    Chtěl by ses k tomuto ještě na něco zeptat?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. ted zaleží jestli to mas povolene v bance že mužes kupovat takhle pres kartu ja to jednou tež zkusil a napsalo mi to at kontaktuji podporu a tam jsem se to dozvedel nemel jsem povolene taketo transakce kvuli zabezbeceni uctu
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Jupiter33

    Jupiter33 User

    zkus se nejdřív podívat, jestli nemáš tento způsob platby zablokovaný, já to kdysi měl u mobilního kreditu, takže předpokládám že tady to bude podobné
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor uz viac na vyzvu moderatora nereagoval, tak si dovolim temu uzavriet.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.