360 000 U- co s tím

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, mám 360 000 urka- nevím co s ním. v PP mám 25 bodů, ful LF-3, iris,PET, aegis... prostě vše co se dá normal koupit a vydražit. Potřeboval bych radu co mám s tím udělat. Nevím jestli mám koupit klíče nebo dál šetřit na APIS....
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze toto je tema skor na diskusiu,tak ti to prehodim do diskusneho kutika.
    Tema presunuta do vhodnej sekcie.
     
  3. Nenapsal jsi kolik máš už dílků do Apise a Zeuse. Pokud pro Apis kolem 15-ti, tak doporučuji při další akci APIS koupit XXL slevu (pokud můžeš) a koupit ho za úrko, Další bedny jsou zbytečné. Poměr počet beden na 1 dílek je už cenově nevýhodný.
    Pokud máš dílků málo tak bych sbíral pld a farmil, dělal Zety a klíče používal výhradně při akci na Zeus . Ta je teď docela často a při ní může padnout vše - díly Zeus, Apis i LF4. A až budeš mít těch 15 dílů. tak jak jsem napsal výše - XXL sleva a nákup.
     
  4. dílů mám 9 byl bych rád kdybych dostal také něco jako LF-4 nebo skill design a nevím jestli má cenu kupovat bedny a užívat je při akcích nebo šetřit dál
     
  5. Podla toho co hovoris, by som osobne kupil full kluce koristi a zbieral cez akcie. Ak by si chcel viac LF4 tak cez akciu kde je sanca na ziskanie tohoto laseru 2-natsobna. Ak apis alebo zeus tak cez zlavu kedy su dostupne zlte bedne. (na skill dizajny akcia nie je, teda pokial ja viem)
     
  6. já se beden celkem bojím ze tří zet jsem dostal jenom munici a 1 dílek apise 8 dalších jsem dostal při zavedení apise do hry
    ale je to asi jediná možnost
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Z 3 bední nemôžeš očakávať hody, ja som ich vyzbieral niekoľko stoviek a dostal som 1 LF4, Lightingu a pár častí na stíhačky (2 x Apis a do Zeusa možno 15 dielov).

    Šetri teda na dron.
     
  8. ja som asi zo 170 ziskal 2 lf4, 11 casti apis, 1 cast zeus , solace, niekolko lf3, tiez niekolko stitov, dmg booster na 10 hodin. Takze ja im verim. a dotaz: nezbieral som cez akcie, iba raz a vtedy som si skusil len jednu a ziskal som cast zeus.
     
  9. Dokud nebudeš mít Apis a Zeus, tak se na akci LF4 vykašli. Je to přece jednoduchá matematika.

    Apis = 2 sloty = + 300 DMG v základu při obsazení 2x LF3 a navíc v druhé konfě tam můžeš dát 2x elit štíty.

    Pokud budeš ve své stávající konfiguraci měnit LF4 za LF3 , tak stejného efektu jako s Apisem dosáhneš až při 6 LF4. No protože když vytáhnu 1 LF3 jsem -150 a když tam dám LF4 jsem +200 a tak je výsledek jen o +50! A kolik si myslíš, že budeš potřebovat beden na 6 LF4?? Můžeš mít kliku a třeba 200, ale taky smůlu a první ti padne z bedny č. 650 (jako našemu náčelníkovi ).
    A Zeus je to samé 2 sloty = +300 DMG nebo + štíty.
    Vždy platí nejdříve obě letadla a pak akce na LF4.
     
  10. TRIXT

    TRIXT User

    Připojuji s k názoru Petráška, dokud nemáš Zeus, pak klíče používej VÝHRADNĚ na akci na něj. Přestože jsem se snažil postavit Zeus a sbíral jen na akci na něj, tak jsem nakonec na Apise nasbíral dílky dříve. Nemá tedy smysl sbírat na akci na Apis nebo na LF4. Obojí totiž můžeš získat i na akci na Zeus.
     
  11. Kubino

    Kubino Guest

    Ja som skôr v úžase, že som náčelník v Petrášek3-ovom klane :D ... viem že nie som ale ak je nášelník smutný takých ľudí je viac, mne to tak tiež vychádza ;)

    Samozrejme je nejaká postupnosť ktorú sa odporúča dodržiavať. T.j. výbava do lode, lepšia loď, drony (Iris), Profil pilota (aspoň max HP a štíty 25%), Apis, Zeus a po tomto všetkom nejaké LF4 či designy.

    Autor má splnené kroky práve po Apis takže by som sa zameral na neho, potom si však dávať pozor na puknutie Apisu to zamrzí. Designy používať len dražitelné úplne stačí, maximálne čo vypadne z bední ak máš nejaké klúče, samozrejme ich nekupovať kvôli tomu. I keď autor pravdepodobne lieta na Aegis, asi sa mu tak farmí lepšie :)
     
  12. No víš Kubino, jak byl z toho synek nervní. První LF4 mu padla jako poslednímu z rodiny ( z pohledu počtu beden) a už si nevzpomínám jestli to byla bedna 625, 635 nebo 651 :) Prostě jich bylo dost přez 600 :-( dál už to nepočítal a pak to padlo.
    Já se o DO do té doby moc nezajímal a pak jsem mu názorně spočítal, že měl hledat APIS a ZEUS. Tak snad touto debatou nasměrujeme některé hráče správným směrem. Ono jsou pořád LF4 modla, které zastiňuje ostatní velmi důležité věci.
    Jinak bych opravdu nechal designy osudu, počet beden na rozumný počet dílků do letadel A a Z je taky velký a doma nám všem při jejich sbírání něco padlo. Platí, že raději slušný PP, který funguje nonstop než sklil jednou za čas.
     
  13. ok takže za to urko mám koupit 240 beden a používat je při akci na zeuse, snad spadne aspoň deset částí

    ještě mám jinou otázku- jaké s výše uvedeným vybavením jsou nejlepší konfy na cubu? myslím to tak abych nemusel používat sab munici
    Někteří tvrdí že asi nejlepší je 600 000 štítu ale pak mi nezbude moc velká palebná síla takže bych ještě poprosil o radu lidi co dávají kubu bez použití sabky
    ještě dodatek: mám formaci diamond
     
  14. CrazyLove

    CrazyLove User

    Tak osobne poznám taktiku na cuba bez sab v podaní troch hráčov: 2x DMG Aegis a 1x zaštítovaná citadel. Citadel na sebe nesie DMG z cuba, zaštítované konfy = drží celý čas, zatiaľ čo aegisy spôsobujú DMG. Pokiaľ pretegity prejdú na niekoho iného, použije citka schopnosť prebratia paľby na seba :)
    Takže moja rada: nájdi si hráča, ktorý mý full bo2 generátory a má citadelu, a keďže Ty máš aegisu budete dávať cubov ako na bežiacom páse ;)
     
  15. ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● v principu máš dvě možnosti. buď dělat upgrade nebo investovat do klíčů a jít hledat dílky na apis, resp. zeus. Pokud nemáš ani apis ani zeus, tak bych to urko investoval tímto směrem, tj do klíčů. a v tom případě ti dám trochu jinou radu než petrášek. stanov si cíl "postavit letoun zeus". zaměř se tedy pouze a jenom na sběr zlatých beden, nevšímej si jiných akcí, ani ty na apis. apis v žádném případě nekupuj i kdyby akce byla XXXXXXXL.... snad jen kdyby tě vycházel na 100 uridia. důvod, proč ho nekupovat je jednoduchý, prostě jednoduše budeš sbírat zlaté a než ti padne 20 dílků na zeus , tak máš apis komplet, pokud tedy náhodou nesebereš kompletní zeus. petrášek má sice pravdu, že
    , ale to je jenom matematicko-psychologická doměnka, která platí jenom pro zeus. je nutné si uvědomit, že bedny budeš prostě sbírat dál, (třeba na lf4, až budeš mít zeus) a těch 45 dílků na apis najdeš i kdyby jsi nechtěl. tomu se prostě neubráníš a pak si budeš akorát říkat, proč jsem vyhazoval 100k uri za apis, když ho mám znovu postavený v hangáru....je to jenom o tom vydržet a být trpělivý.
     
  16. a Ako často býva ta akcia na zeus ked sa nachádza v zlatých bednach?
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● - osobne by som apis nekupoval za uridium,ani zeus.Apis som nasiel celu a uz mam aj druhu a zeusa som poskladal(bedne otvaraj len ked je akcia na zeus,tym padom ti moze padnut aj na zeus aj na apis diel,pri velkom stasti najdes kompletnu stihacku).Taktiez som v bedniach nasiel vyse 20 LF4,par designov,takze by som nevyvalil velke mnozstvo uridia na nakup stihacky,nech je akokolvek lukrativna.Clovek nikdy nevie,kedy mu padne LF4 alebo design ;) Urcite by som aj investoval pocas stastnej hodinky do upgrades stihaciek.Taktiez aj do PP nieco,kedze 25 bodov zas tak vela nie je.Zalezi ako ich mas rozdelene.
     
  18. †yg.gy†akce na zeus bývá tak jednou za 14 dní většinou v pátek.

    Punisher asi jsi byl hodně trpělivý, ale koupit nebo nekoupit zeus při 20 dílkách, kdy stojí cca. 259k uri s premkem, tak zde už je ta matematika neúprosná. Za tuto sumu si můžeš pořídit cca. 170klíčů a to je množství, které ti rozhodně nebude stačit na dosbírání dalších 25 dílků a s tou lf4 bych ani nepočítal, že by bylo možné najít. V mém případě 100%, že ji nenajdu. Samozřejmě ještě se nabízí varianta, sbírat pld a točit to v zetě a tím pádem si přijít na celkem dost klíčů a mít to tzv. zadarmo, ale to už je o čase, a to si musí kadý rozhodnout, kolik ho do této hry investuje....;)
     
  19. Punisher - každá mince má dně strany. Jasně že je nejlepší vše nafarmit nebo nasbírat na pld a tzv "nevyhazovat účko" a nejlépe žádné skutečné peníze. Ale to budeš muset dělat stovky hodin. Pokud je hráč trpělivý, tak může pár měsíců sbírat jen zlaté bedny, které získá výhradně ze Zet z pld. Nakonec mu padnou obě letadla a hromada dalších předmětů-LF4,designy, masky...
    V některých okamžicích je podle mě vhodné nějaké to účko utratit. Já bych začal sběrem zlatých beden, ale pokud bych měl 15-17 dílků do Apise tak bych při další akci koupil tu XXL slevu(cena tohoto balíčku je stejná jako cena návštěvy kina ve dvou lidech, lístky + občerstvení :) a koupil ho za U. Proč? No protože dojde k dalšímu navýšení DMG a SHD a 1/ vydržím déle při soubojích s hráči a kvůli tomu to snad dělám a 2/ snadněji budu farmit a to "vyhozené" U bude za týden zpět.
    Oba způsoby, ten tvůj i ten můj, mají svá pro a proti. A je na každém hráči, aby se rozhodl, co je pro něj přijatelnější. Mladší hráči většinou nemají cash, ale spoustu času, starší mohou čas od času investovat v rámci urychlení vstupu na PVP cenu několika lístků, protože jim zase chybí ten čas :-D


    EDIT
    Vidím, že než jsem svůj elaborát dopsal, tak mě předběhl kamarád Prchlík :-D
     
  20. už jste mě předsvěčili abych koupil klíče ale mám aspoň jistotu že z 240 padne aspoň 15 kusů apise?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.