360 000 U- co s tím

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●, 24/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Spartakus

    Spartakus User

    To ti nikdo přesně neřekne. V téhle hře není jisté nic. Ale já jsem jednou dostal 2 dílky Apise ze 3 beden... :D Už jsem do měl postaveného, takže to docela naštve.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    »†prchlik†« - no matematika je neuprosna,ale ako si pisal,ked hrac aj tak potrebuje robit Zety na full havoc a osobne som ich par desiatok spravil,co mi hodilo pekne vela klucov,tak je to uz len o case a tato hra je beh na dlhu trat ako maraton,nie sprint na 100m,ze za tyzden mas vsetko,ked to hras :rolleyes:

    Petrášek3 - trpezlivost ruze prinasa,je to moj nazor a samozrejme kazdy v hre ma svoj postup.Hrac sa pytal a ja som mu odpisal ako by som postupoval ja,cital aj ine nazory,tak nech sa podla toho rozhodne.Ja osobne naprikald upgrades robim len ked je stastna hodinka a mam to lacnejsie,avsak su hraci,co na to kaslu a robia,ked maju proste k dispozicii ucko a to nie je moc ekonomicke.

    ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● - pri stasti ti clovek nic nevie zarucit.Mne sa stalo,ze mi padla par dni po zavedeni cela Apis a zeusu som dlhsie skladal,ale podarilo.Ak budes robit brany Zeta na havoce,tak budes mat plno klucov,ktore mozes pouzit prave na hladanie dielov.Lebo ked si kupi stihacku,tak ju sice uz budes moct pouzivat,ale z dalsich otvorenych bedni ti moze padnut vela dielov a ptoom ta to zas moze mrziet,ze si za to tolko uridia vyvalil a mas plno klucov a dalsich dielov.Je to na tebe.
     
  3. ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_● zastituj si obe konfi na max a zkus ji ustrilet,nejspis x2,pokud se ti to povede,tak ubirej stity a pridavej lf na dmg.aby jsi ji netocil tak dlouho,tak se dopracujes k nastaveni na cubi. Jestli mas kami,tak jeste rada,pokud od protegitu budes dostvat pod 10k na ranu tak uz kami nedavej,nevylitnou dalsi. Dalsi varianta je,ze cubi budes jen nastrelovat a posilat kami a odlitavat od ni a opravovat se,ale je to o hodne zdlouhavejsi.
     
  4. ještě bych z toho mohl postavit tak 6 zet dalo by mi to havoky, klíče a urko za který bych koupil další klíče
     
  5. Ja by som teraz cez akciu kupil jeden z troch dizajnov,sam som ho dnes kupil a je super na lov,nevieš kedy najbližšie budu kedže su to akciové ako centaur a futbalové ktoré už asi rok neboli v obchode,ja by som kupil jeden z troch dizajnov.
    7% je dobré,pokial niesi full havoc nevadí,časom sa ti to odplatí.
     
  6. ještě mám jeden takový postřeh pro ●_ѕє¢яєтDєѕтяσуєя_●.
    ptal jsi si kolik klíčů bude potřeba. no je to velmi relativní, ale moje subjektivní zkušenost je taková, že při akci na zeuse mi tak na 30-40 beden ten jeden dílek na zeuse padl a řekl bych, že tak dva dílky na apise. takže kdyby tomu tak bylo, tak pak jednoduchou matematikou potřebuji na celého zeuse cca. 1200-1800klíčů (tj. 48-72 bran zeta) a na apise tudíž asi o polovinu méně.
    Já osobně proletěl 18 zet plus další brány (to mi dalo 569klíčů) a dost klíčů jsem nakoupil (vůbec nedokážu odhadnout kolik) a sesbíral jsem již 45+33 dílků na apis a 20dílků na zeuse (pak jsem ho koupil, možná jsem neměl, jak radí Punisher, ale v tu dobu mi to přišlo, jako dobré řešení a hlavně už sbírám bedny jenom při akci na lf4).
    takže asi tak, aby jsi věděl, kolik asi klíčů bude potřeba na letouny. v každém případě radím apise nekupovat, neb toho skutečně postavíš celého, protože sbírat bedny budeš stále. Situace u zeuse je trochu jiná, ale jak vidíš i zde jsou různé pohledy. a co se týká designu, no nevím, jesti se vyplatí dávat 150 tisíc uri pro navýšení 2% na dmg.
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.