3D FPS meter

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Earthquake, 20/7/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Earthquake

    Earthquake User

    Dobrý deň prajem. Rád by som sa opýtal hráčov na vaše FPS ak máte zapnutý 3D režim na vysokých detailoch. Je tu niekto kto má viac ako 25FPS pri bežnom lietaní? Akonáhle sa ocitne nejaká mela hráčov tak mi FPS klesne asi na 10.
     
  2. zalezi na prohlizeci v chrome a opere mam min fps v 3d nez treba ve waterfoxu ktery pouzivam ale na vysokych detailech mam taky jen 40fps trochu snizit neco a mam 60
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Earthquake osobně létám na nízkých detailech, a hra mi na ntb běží na 40-60 FPS. Na vysokých jsem dlouho létat nezkoušel, tam ale přirozeně budou nároky větší, takže je otázka jak je na tom tvůj PC, a zda máš v něm vše správně nastavené a aktualizované.
    Doporučuji projít si odkazy:
    3D mód - FAQ
    Co dělat když mi nejde hra?
     
    BlackChris13 tohle ocenil(a).
  4. Taktiež hrám cez notebook a na najnižších. V chrome je to do 40, v Maxthon-e je to do 60.
     
  5. Kristo

    Kristo User

    Chrome, vše na full a fps 60
     
  6. Earthquake

    Earthquake User

    Tak ja mam Acer Aspire E1-531 6GB RAM :D neviem prečo to takto ťaham.
     
  7. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Earthquake velikost RAM pro DO neni nejpodstatnejsi, no prirozene vetsi je lepsi, a je dobre mit vzdy nejakou rezervu.
    Dulezity je procesor, a nove 3D mod zapojuje i grafickou kartu.
    Klikni si na prvni odkaz ktery jsem vlozil vyse, srovnej si minimalni pozadavky a precti si rady jak zlepsit vykon hry.
     
  8. Earthquake

    Earthquake User

    Intel B960 2.2GHz Dual-Core
    Intel HD Graphics k tomuto procesoru(128MB)
    prečítal som si to. btw
     
  9. Kubino

    Kubino Guest

    Síce máš procesor Intel, ktorý má lepšiu architektúru ako AMD, avšak ide o integrovanú GK a tá nemusí stíhať kedže čip nie je vylepšený o tzv. InTru 3D. Je to celkovo starší procesor (2011) a kedže 3D hra beží na CPU + GK nemôžeš sa diviť prípadným komplikáciám. Ako správne uviedol moderátor =Marvin= veľkosť RAM tu naozaj nehrá rolu.
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Do temy sa uz dlho nik nevyjadril, preto ju uzatvaram ako neaktivnu.

    LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.