5-3 a paladium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ANDROIDE, 29/4/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    Cawte chcel by som sa opitat na vas nazor co si myslite o tom ze by na 5-3 kde je zona z paladkom bola zona neutocenia.Lebo takto si slabsi hraci zo slabsich firiem nemaju sancu nazberat paladium,napr. ja hravam na GE3 som MMO a ked som na paladku je tam len firma MMO takze firmy ako EIC a VRU nemaju sancu zberat paladko a tym padom to je dost nespravodlive.Co si o tom myslite vy?
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ANDROIDE - v com nespravodlive?Hraci maju dve moznosti,bud budu na pld bojovat s tou firmou,co to obsadila alebo k nej prejdu.
    Tuto temu si zalozil na diskutovanie o situacii na paladku,ci ako navrh,kedze si spomenul zonu neutocenia?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. TRIXT

    TRIXT User

    ANDROIDE: Tvrzení, že je něco ve hře nespravedlivé je velmi subjektivní. Stejně tak by člověk mohl chtít zónu neútočení na PVP mapách, protože tam jsou bonusové boxy s 1,5 násobným obsahem, nebo na cubách, protože na těch se dobře vydělává. Tahle hra klade hráčům spousty nástrah. Osobně jsem spíše sbíral boxy na PVP mapách a na paládko jsem moc nechodil. Dovedeš si představit, jak by to dopadlo, kdyby byla na paládku zóna neútočení? Skoro všichni by byli tam a nikdo by už nehrál. ;-)
     
  4. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    TRIXT v tomto mas pravdu keby tam bola ta zona tak by tam bolo hrozne moc hracov,no na serveri kde hram to ine firmy nemaju sancu vybojovat co je pre ne hrozna nevyhoda a keby vsetci prestupili tak by boli MMO mapy strasne preplnene.PUNISHER nie nebol to navrh len som sa chcel opitat hracov ci by sa im tam zona neutocenia pacila.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Punisher kolego ale to je práve problém GE3 servera, skoro všetci k tým MMO aj prešli :)

    ANDROIDE chápem, že ti to môže byť nefér ale toto je bojová hra takže hráči musia medzi sebou o vplyv a mapy bojovať. Toto však nie je problém mapy a ani firmy, toto je problém hráčov či klanov čo si tam potrebujú navyšovať ego, osobne ak na mape vidím inú firma a nedajbože flaxáča s NPC mu ešte aj pomôžem. Mnoho ľudí však nechápe, že ani oni si chcú zbierať a strieľajú to tam veľa krát 5 vs 1. Hold problém charakteru a veku hráčov.
     
  6. Drift1

    Drift1 User

    Někdy se s těmi hráči ani dohodnout pořádně nedá...co se týká flaxáču tak každej nějak začínal..holt ale na to většina zapoměla.....já si podám návrh ohledně tohoto ale s tím že se paládko zruší..to budete koukat.:D..co ze mne zas vypadne.:D
     
  7. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    KUBINO mas pravdu no bohuzial vekovy priemer hracov je asi dost nizky a zabudli uz ake to mali,ja osobne ked som zacinal tak este nebolo paladko,boli tam aj celkom rozumny hraci ale zas boli v tej dobe obrovskym problemom botery,teraz to uz je nastastie vyriesene.A co sa tyka botov a paladka mi tam dost vadia pixelboti,mam trochu menej vykonne PC a na paladku mi to obcas laguje a ked su tam hraci s pixel botmy ktory zaklikavaju paladko automaticky tak mi roby velky problem tam nejake to paladko nazberat.Myslite ze sa casom zatrhne aj ten pixelbot na paladku?
     
  8. Crystal

    Crystal User

    proti nim sa uz bojovalo, a ak si si nevsimol kazdy mesiac je bloknutych 100vky az tisice uctov, ale vzdy sa niekdo najde proste...treba len dufat ze raz ho ta kontrola dostane a skoncil potom...

    osobne ak mas problem s inou firmou kup si spearheadu a vacsina hracov ti da pokoj...hlavne ked si fulka....lebo fulky na spearhede maju bez problemu aj pol mega stitu a nikto sa snimi moc nechce natahovat..maximalne zlte vegy...aj tie by museli co robit aby ju sundali
     
  9. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    Som fulka ale ja problemi s firmou nemam ale je mi luto hracov ktory su s inej firmy ked vydim jak sa snazia paladkovat a nasi sa nanich vrhnu aj 7 naraz.Raz som 1napisal nech toho vru v masku necha paladkovat,ale jedine co som tym dosiahol bolo to ze nam ich klan vyhlasil vojnu.
     
  10. ANDROIDE Osobně hraju na Skandinavii, tady není tolik lidí a i tak je jich naprostá většina furt na mapě 5-3. Zavedením zony neútočení by se to strašně vše usnadnilo.

    Není tu takový problém s tím, že by palladiu vládla nějaká firma, po většinu času si tu v klidu sbírají hráči všech tří firem. Ale i tak se sem tam najde někdo, kdo tu jen tak střílí hráče. To ale nemusí být ani tak chyba v hráčovi, jako spíše ve zlomyslnosti tvůrce úkolů, kterého nenapadlo nic lepšího než dát úkol na sestřelování hráčů na této mapě.

    Ano, nebudu se tu nějak přetvařovat, také jsem si ho udělal. Hlavně proto, že díky AFK hráčum to byla otázka jen pár minut.
     
  11. Crystal

    Crystal User

    ako ale zase vcom mate problem?

    je to strielacka a silnejsi prezije...proste mapa 5_3 je ako ina mapa, aj ja tam obcas chodim lovit..no a?
    to ze by sa tam nemalo utocit si vymysleli len hraci a suhlasim zona neutocenia je hlupost
     
  12. ANDROIDE

    ANDROIDE User

    No mate pravdu ale aj tak na serveri de hravam ja to maju MMO moc lahke a v tych ostatnych firmach su zas povetsinov ty najelitnejsi hraci ktory na MMO len lovia a obavam sa toho ze za kratky cas budu vsetci v MMO a v inych firmach len lovci,takze ty slabsi hraci si nebudu mat sancu zalovit.Ale to som uz zacal s inou temou :D K tomu paladku uz nemam co dodat prehlasovali ste ma :D
     
  13. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Nuz na fore situaciu ohladne paladia,prestupov hracov k firme,ktora ´´vlastni´´ pld nezmenime.Treba tych hracov proste na pld strielat,strielat a strielat.Nech z toho zbierania nic nemaju.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.