5-3/záhadný DMG

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem BulldockCz, 10/1/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. |Oromë|

    |Oromë| User

    *pursuer* Zaujalo ma to co si vravel, lebo o baracude som aj ja uz nieco pocul.

    Isiel som to testnut a skusal som postup co tu pises, nechal som baracudy rozbit do kamikadze a potom som rychlo zmizol pomocou masku a emp. Baracudy tam stali o par sekund dlhsie, ale potom pukli a ziadne zahadne cisla tam potom nelietali.
    Neskor ked budem mat viac casu skusim sa tam pohrat este s ultramaskom.

    -Lord-JOHNNY- Vyzera to, ze ta tam ako keby nahanala neviditelna baracuda, ten dmg 4800-5600 by na nu sedel. Aj to, ze ked si poodletel chvilu trvalo nez ti davalo znova dmg, to tiez ukazuje na npc co k tebe letelo.

    Zatial som ale ziadne zahadne dmg nemal. Skusim to este neskor, ono sa to asi nedeje moc casto.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  2. Od čoho je ten DMG sme sa tu už viacmenej zhodli, že je to od Barakudy. Problém vidím v tom, že ak nieto nedostrieľa Barakudu, tak ostatným hráčom začne uberať BZ a je to dosť otravné stále ísť na port a spraviť relog. Mne ide viacmenej o to aby sa opravila chyba týkajúca sa toho maskovania. Hráči keď budú tu Barakudu vidieť ju bez problémov odpália a hrajú si ďalej. Príčinu tohoto problému nebude mať za následok flash player, alebo coockies prehliadača. Stačilo by dať podnet programátorom aby to pri nasledujúcej aktualizácii opravili, myslím si že nejaké závažné problémy by to nemalo robiť. Keď si to budete chcieť overiť, nastreľte si Barakudu, utečte pred ňou kým vám nezmizne červená bodka z mapy a zachviľu vám začne uberať BZ a to už bez toho aby ste ju videli. ;) Ak bude treba skúsim celú situáciu aj nahrať. :cool:

    -----------------------------------------------------------------------------

    Rozhodol som sa to aj hneť nahrať.



    Teraz uberala aj paľba laserom, aj kamikadze, na videu vidno, že NPC sa hneď po odpálení obnoví.

    Po mojom odhlásení predpokladám, že NPC prešlo na iného hráča.
     
    Naposledy upraveno: 19/1/15
    Zafod tohle ocenil(a).
  3. *pursuer*

    *pursuer* User

    Mne sa to stalo naposledy pred mesiacmi,tak neviem,ci to bude este aktualne.Ale uz na pld nebeham bez masku,takze po mne nemoze ist barakuda.No podla toho dmgu je evidentne,ze tie barakudy musia mat nejaku poruchu,ze sa asi obnovia neviditelne a bud sa odpaluju pri hracovi alebo na neho utocia.Na 5-2 sa mi aj teraz stane,ze ked sa v noci prihlasim predat surky,tak nikde nikto a zrazu pri mne cosi neviditelne buchne bo ziadne NPC nevidim,len vybuch(neda mi to dmg,lebo som v zone neutocenia,ale aj tak je to zahadne) :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    -Lord-JOHNNY- Mas pravdu, je to presne tak ako hovoris, poodletel som tak od par baracud a skutocne zmizli a zahadna dmg sa objavila.

    Dame to nahlasit, dakujem za upozornenie, takze uz vieme co to sposobuje.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. Som rad, že sa to pohlo tým správny smerom a teším sa na nápravu. :D
     
  6. BulldockCz

    BulldockCz User

    ano ,ale na videu je trošku jiný problém.Rozhodně se taky jedná o neviditelný DMG,ale mě to neubíralo třeba 16598 ale přesně 16000 a pak přesně 14000 atd... a ubíralo to tak aji petovi.. a npc nemůže střílet do peta. a neubíralo mi to tak rychle po sobě. vzalo mi to 40000 a asi za 20 sec třeba jen 38000 atd..a když jsem se opravil ,tak mi to ubíralo zase víc.. a u peta to samý...takže to ten problém neřeší,pouze se vyskytl další...Můj názor je ,že kdybyste přestali do hry sypat zbytečné uptady,které mají hru "vylepšit" ,tak se ta hra tak nebuguje a neseká. Takže bysme mohli ještě vyřešit tenhle problém,jelikož je to docela otravné.
     
  7. |Oromë|

    |Oromë| User

    BulldockCz My ziadne updaty nepridavame a problem ani vyriesit nemozme,sme len forum, nato su technici v BP.
    Tento problem bol hlaseny na BP a uz o nom vedia, takze viac vam nemame ako pomoct.

    Uz by ste si vsetci mali uvedomit, ze my sme forum a nemame na starosti chod serverov, ak sa potvrdi problem, tak ho mozme jedine nahlasit, to je vsetko.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. caute musim povedat ze problem stale trva... minule som mal tiez problem s baracudou a dost casto sa mi stava aj s inymi npc ale len na 5-3... uz som myslel ze to fakt prestanem hravat lebo som vyskusal vsetko mozne aj reload aj neviem co a nic mi nepomohlo...nechal som to tak a prihlasil sa az na druhy den a uz to bolo ok... ..... tak sa o nas staraju.... :(
     
  9. denix555

    denix555 User

    To je sice vsetko pekne ale ako urobim aby to po mne neslo ? :D je to dost otravne, nici mi to peta a mna tiez.
     
  10. Mne sa to stalo tiež že mi to bralo aj petke tak som sa odhlásil a nahlásil som sa o 1 hodinku cca ... A už to prestalo :D
     
  11. |Oromë|

    |Oromë| User

    denix555 Najlepsie preskocit na inu mapu, mozno pomoze len odhlasit sa na 5-10 minut.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  12. Korben

    Korben User

    Stačí barakudu vždy úplne zostreliť a nie čakať, kým sa zničí sama.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. HRAJN0HA

    HRAJN0HA User

    ahojte-problém na cz 2 naďalej trvá.Záhadný dmg 75 000,aj po prelete na ine mapy a návrat na 5-2 ako aj po relogu.
     
  14. |Oromë|

    |Oromë| User

    HRAJN0HA Problem sme uz davnejsie hlasili a na BP o tom vedia, viac s tym neurobime.

    Treba baracudy dostrelovat hned a neletiet od nich pri ich kamikadze, vytvaraju sa tak dalsie ghost npc a otravuju hracov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.