5000 dní dark orbit

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem aaalucka-pavel†, 14/8/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čím víc od dnešního dne do 19. zlikvidujete v celé hře vetřelců, tím víc odměn dostanete, tak honem do toho! To si z nás poctivých hráčů děláte srandu ? Já jsem tady od roku 2009 ale takový hnus co se tu děje to nemá obdoby . Nejenže se tenhle hnus toleruje ale navíc jim nahráváte ještě do karet? Já si to prostě vykládám tak,že nám fér hráčům prostě plivete do ksichtu-to se jinak nazvat nedá . Marně poslední dobou přemýšlím,zda jako administrátoři této hry vůbec ctíte VOP podmínky. Nahrád takhle šmejdům,kterým to létá nonstop to je opravdu super,palec nahoru. Měli by jste se zamyslet kam vlastně tuto hru posouváte nebo spíše že jí svou nečinností ženete do záhuby. To že tady zastavíte pár účtů na týden nemá žádnou váhu,teoreticky jste jim ani trochu neublížili.Vše jim zůstalo-vybavení a nějaká čest to zas nějak doženou. Já sám tohle nechápu,namísto čisté hry a dobrých recenzí na tuto hru,se zde prosazuje špinavost a tolerance.Myslím že dostřím bílou munici a s tuhle hru ukončím.Mějte se fajn, a přeji Vám všem aby tahle špinavost zmizela a snad super zábavu . Ahoj
     
  2. leosacek

    leosacek User

    Ahoj. Naštěstí se to bere jako celek, a ne jako botky vs my poctiví .. jen ať to botkám pálí NPC a odměnu dostanem všichni :). Taky se mi to nelíbí, ale bohužel s tím asi zatím nic neudělají... :D
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    aaalucka-pavel† - co maju admini spolocneho s tym, ake akcie su a kto sa bude banovat v hre za programy? To ako keby si prisiel do obchodneho retazca a rozculoval sa na predavaca, ze preco nemaju viac tovaru, pritom on tam len predava, no rozhoduje o tom manager alebo majitel. Tie milniky dali na NPC, ci uz s umyslom alebo bez, ked vedia, ze v hre su aj 24/7, lebo najviac to zrejme oni teraz tahaju. No odmenu ziskaju vsetci hraci, ktori sa v danom tyzdni prihlasia, ako je to uvedene v ofiku. Takze nevidim zmysel v tvojom rozculovani.
     
  5. Halo(T)

    Halo(T) User

    Jak to jako myslíš? jak přihlásí?
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Stačí číst of. oznámení : Na konci akcie sa pripíše nový titul a odmeny zo všetkých dokončených míľnikov automaticky všetkým hráčom, ktorí sa prihlásia medzi 19. a 26.8.
     
  7. Halo(T)

    Halo(T) User

    Jo až teď mi to došlo.. přihlásí jako jen zalogují do hry nebo na účet.. já že se musíš někde přihlásit k soutěži :--)
     
  8. MINNORIT

    MINNORIT User

    o_O len ty čo to zle chápu a zrovna budu od 19 do 26 na dovolenke a neprihlasia sa budu frflat :rolleyes: dobre že nam to kolotoče strielaju :cool: som si dal pauzu a chvilku ich nebude strielat nech stihaju strielat NPC :D:D:D:D
     
  9. Jinnyx

    Jinnyx User

  10. rada1967

    rada1967 User

    JO JO začátek darkorbitu byl super ted je hra tam kam se neměla nikdy dostat.No aspon je více času na jiné věci:)
     
  11. ZOHAN

    ZOHAN User

    Tak určitě.;)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.