5xSB

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Genesis, 30/5/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Genesis

    Genesis User

    Zdravím prosím o vaše názory co je lepší při rozdělování násedujících 5ti SB
    Jelikož dělám teď hlavně brány a tak logdisky nebudu moc kupovat spíš jen na koncovky SB tak z 31 na 36SB to bude chvilku trvat a já nevím co dřív dodělat jestli poslední 2 body do Laserové optiky a nebo poslední 3 body do Úhybných manévrů
    Děkuji
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Genesis - zalezi od tvojich laserov,pretoze ak nemas LF4,tak nehrozi taka nepresnost pri zasahu,aj ked vyssia presnost je len k dobru.Ale je to fakt narocny vyber:confused:,pretoze s druhym talentom je mensia sanca,ze budes zasiahnuty,co je tiez dobre,ked niekto ide s velkym dmg-om na teba a mas vyssiu sancu na prezitie.Ale ak teda nemas LF4 este,tak by som radsej uhybaci manever volil.
     
  3. Genesis

    Genesis User

    1. mám 12 LF4 .. já vím je to těžký výběr jelikož ty SB budu dělat zřejmě déle tak chci jít tou nejefektivnější cestou

    2. napadla mě ještě jedna věc nebudu zakládat nový topic :
    když točím GG při skládání brány a točím s aktivovanou lodí která má plný nanoplášť tzn. že už mi nanobodyživota nepadají a zvyšuje se tak % šance zisku ostatních předmětů v GG ? :)
    Děkuji
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Genesis - pokial uz mas tolko LF4,tak by som siel teda na presnost laserov,pretoze s narastajucim dmg-om ocenis presnost zasahu a hlavne,co sa LF4 tyka ;)
    Na fore plati,ze kazda otazka ma mat svoju vlastnu temu a hlavne,ked nemaju tie dve otazky nic spolocne.Teraz som to testoval a skutocne,ked je plny nanoplast,tak uz viac nepada extra HP,tym padom namiesto nanoplasta mas sancu ziskat cosi ine,ako muni,LD,miny,casti brany...
     
  5. Genesis

    Genesis User

    ok budu dělat přesnost ;)
    super díky a omlouvám se :)
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. Genesis

    Genesis User

    už jsem spokojený děkuji
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.