Zpetná vazba 60 FPS?

Diskuze na fóru 'Technické dotazy' zahájená uživatelem ŦWΣNŦ¥_ĐΘŁλЯŞ™, 13/12/23.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Zdravím,
    chtěl bych se zeptat zda existuje možnost hrát na stabilních 60 FPS ať už při větších fightech nebo jen střílení NPC, protože mám notebook za 65 000 Kč a stejně mi hra laguje. Při poletování po mapě mám 30-40 FPS a při fightech to klidně dropuje na 7 FPS z 20 FPS... Co se týče nastavení hry tak jsem zkoušel nejnižší i nejvyšší nastavení a prakticky bez rozdílu. Proto se ptám zda je chyba u mě nebo hold DarkOrbit je už v tak špatným stavu že se nedá hrát hrát na stabilních 60 FPS. Při takových FPS dropech se nedá hrát! Předem díky za odpovědi zda jste na tom stejně či ne. ;)
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  2. Lze to udělat, musíš si nastavit grafiku a hrát přes chrome portable

    Návod
    Klikni na youtu
    Tam napiš darkrobit InstantJakPlay
    Vyhledej tam název CON ESTE TRUCO OBTENDRAS 60FPS ESTABLES!

    A kluk tam vysvětluje jak hraje na stabilních 60 FPS

    Lze to udělat přes nastavení grafiky, hra není přizpůsobená na hraní na stabilních 60 FPS.
    A tak kolísá FPS.

    Udělej to podle něho, a budeš hrát 60 FPS.
    Je to šikovný kluk :):):).

    Jinak klient vůbec nepoužívej :):):).

    Doufám, že to nesmažou. Snad je to ok :):):)
     
  3. Aha, tak díky za info že na klientovi nejde hrát na 60 fps. Nehodlám klikat na nějaký španělský či co odkazy atd. na to si až moc vážím svýho účtu a taky peněz co jsem do něj dal. I tak díky za snahu pomoct.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  4. *brutus*

    *brutus* User

    Já mam notebook za 21000 kč a na klientu stabilně 60,61 fps:p
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  5. Můžeš nám sdělit na jakém kouzelnickém stroji to hraješ ? o_Oo_Oo_O

    Děkuji za radu. Hned si tento zázračný stroj, který zvládá hru na 60 FPS koupím :rolleyes::rolleyes::rolleyes:.
     
  6. *brutus*

    *brutus* User

    Žádný zázrak,normální herní Lenovo LEGION:p
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  7. •ŞĦΘCK▪

    Ty mi chces povedat, ze hrajes DO stabilne na 60/61 FPS ? :D Taky taky PC cchem aj ja.:eek:
    To ale stojis na mieste a okolo teba neni jedine NPC&hrac nie ?

    Vdaka za navod, tiez sa mi nechce stahovat nieco extra do PC.


    Neviem teda, ked posledne mesiace co tu citam tvoje prispevky, to je len sam plač a plač, malo FPS, lagy, nefunguje hra...
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  8. FrOg!_Is_Back_[SvK] Tak to jsem rád že nejsem sám. :D Jinak návod možná funguje, nezkoušel jsem to radši, ale už jsem zažil u jiných her že banovali za "programy třetí strany", takže radši zůstanu u klientu. :(
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  9. Zdravím FrOg!_Is_Back_[SvK]. Pozdravuj Lindu, Heraklese jinak :cool::cool::cool:.

    Návod funguje, avšak nevím na grafice AMD. Hraji přes maxthon a funguje i chrome portable ;););).

    A s tím 60 FPS je to tak, že ho mám až po nastavení grafiky. Jinak ne o_Oo_O.

    Však Frogu ty hru prý taky už nehraješ, dáváš přednost ***:D:D:D.

    Ovšem je to škoda, byl jsi ve hře silný a třeba by waráci zavřeli pusu :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit