60% na lf3

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Gordon3k, 7/6/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Kubino

    Kubino Guest

    Vďaka za info, môžem poprosiť ešte cenu aby sme to vedeli zakomponovať do FAQ?
     
    oops.eu tohle ocenil(a).
  2. To sou jen lakačky mě to vyskakuje pokaždý když dodělám bránu,udělal sem 3 kappy a 3x po sobě mi padl boster na 5 hodin a jěště si mi dovolej lákat na 500 ee s bostrem na 10 hodin za 600kč :D a prej výhodně.To mě fakt dostavaj za takovýhle odměny fakt energie kupovat nebudu

    ps: a je to podle výbavi mě když bouchli irisky tak mi taky vyskočila z ničeho nic tabulka že můžu mít 4 irisi plus 10 lf3 za 500kč ale tyhle slevy dou pouze jednou a to přez platební metodu nikoliv nákupem přez uridium proto si tu slevu nemohl využít za účko ,.)

    Kubino nevím co do FAQ chcete psát za info ale sem zvědavej :)
     
    Naposledy upraveno: 11/6/15
  3. Korben

    Korben User

    -baghira2- tohle ocenil(a).
  4. Gordon3k

    Gordon3k User

    Cena byla 500+, přesnějí 565Kč
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Informácie pre hráčov ako vždy? To čo vidíš vo FAQ je z 90% práca moderátorov, nie info od BP.

    Btw. ak ti vyskakujú také "výhodné" ponuky skús spraviť prosím ťa aspoň screen a hodiť ho na fórum :)


    Gordon3k
    ďakujem.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.