-66% zľava premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Henry, 26/1/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Henry

    Henry User

    Zdravím, ako získať ten offer na -66% premium lebo platiť 5€ mesačne je také meh. :D Mám to iba na 1 učte ten offer na -66% premium

    [​IMG]
     
  2. *Firefox1*

    *Firefox1* User

    Myslím že tuto nabídku můžež využít jen jednou, proto se ti už více nezobrazí.
    Punisher vycházím z toho, že se mi ta ponuka zobrazila kdysi jednou a víc jsem ji už nedostal.
     
    Naposledy upraveno: 27/1/19
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Firefox1* - to nie je pravda, ze mozes vyuzit len raz tuto zlavu. Ja to vyuzivam vkuse. Hned ako mi vyprsi premko, objavi sa mi dalsia zlava naň a tym padom ho mam stale za 1,49€. Osobne odporucam hned ako sa ta zlava objavi po vyprsani premka ju aj vyuzit, pretoze sa mi stalo na dalsom ucte, ze som ju nevyuzil hned a potom sa zmenila na uridiovu ponuku.
     
  4. Henry

    Henry User

    Punisher no presne tak mám na druhom učte len problém že tu nie je to tak iba uridium balíček mám :D Ako dostanem tu ponuku? Musím kúpiť ten balíček a potom by mohla sa zobraziť?
     
  5. Myslim ze je to tak, jak pises. Nejdriv musi pokupovat nejake balicky s uridiem. Ale jestli ti padne hned potom nebo treba za mesic, to ti tady asi nikdo nerekne...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Marrek

    Marrek User

    tiež som to premko využil a potom sa mi už nič take nezobrazilo... čo je škoda bol by som rad keby mi pride tiež niečo aj realne využitelne než zbytočne veci
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Henry - ja som sa s tym trosku pohral, ked som si kupil balicek, tak sa mi potom zmenil. Pripadne skus si kupit napriklad zlavak, mne sa zmenil vdaka kupe zlavaku balik na premko a potom som ho vyuzival :) No nie su ziadne iste sposoby ako docielit danu zlavu prave na premko.
     
    *pursuer* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.