Chyby 7 miestna skratka klanu?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Auron, 13/2/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Tags:
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Auron

    Auron User

    Ahoj,

    chcel by som sa spýtať, ako je možné, že niektoré klany majú napríklad 6 až 7 miestnu skratku klanu? Pokiaľ viem, dá sa len na 4 a nikde som nenašiel odkaz na to, že by sa niečo zmenilo. Schválne som to skúšal u seba a povoľuje mi to max 4 miesta. Takže? :rolleyes: Súvisí to nejako so zlúčením serverov? Ďakujem pekne.

    [​IMG]
    [​IMG]

    PS: ospravedlňujem sa členom za použitie konkrétnych klanov, neberte to ofenzívne :)
     
  2. dnes je asi vsechno mozne a za penize tuplem :p
     
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - je to kvoli spajaniu serverov. Nazvy klanov a hracov sa doplnili o czx podla toho z ktoreho serveru boli spojeni na GE2.
     
  4. Auron

    Auron User

    Aha tak, okay. Mohli spojiť aj nás, byzeralo by to lepšie :D.
    Zo zvedavosti, priamo v hre to taktiež zobrazuje ako 7 miestnu skratku? Alebo klasicky bez toho czx? Nemal som česť stretnúť na mape tieto klany.
    Inak ďakujem, potom môžeš uzavrieť.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Auron - na chate sa to tiez tak zobrazuje, cize aj v hre. Netusime, ci bude este nejake spajanie serverov.
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.