ABR a nejak nestiham z dat

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem sagto, 3/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher, předpokládám, že ABR, který minulý týden v neděli (3.11.) z bran nepadal, se zpětně na účty připisovat nebude, že ne? Když už tu zmiňuješ tu Kronosku :D
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Sandy_Rivers - pokial je nieco globalna chyba, tak by mala byt za to kompenzacia, ale zas to zalezi od BP a pokial sa nieco deje jednotlivcovi, tak si musi napisat na podporu hry, oni mu skontroluju ucet, ci skutocne neobdrzal, co mal a pripisu mu to pripadne rucne.
     
  3. nero3

    nero3 User

    citacia zmazana

    plsss a nemohli by mi ručo připsat pár mega urka :DDD někde jsem ho totiž ztratil (nebo že by utratil?) :DD
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/19
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  5. nero3

    nero3 User

    citacia zmazana

    to víš že nebudu "klamat", přiznávám utratil jsem je, ale co kdyby se slitovali a poslali pár mega urka abych se přiblížil výbavou těm 24/7 :)
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 11/11/19
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - predosly prispevok sa necituje. To by sa mohli aj ini hraci ohradit, takze to nepojde, ale hlavne si mal uz davno ist do hry a aspon to tym 24/7 zneprijemnovat ;) Strielat ich, nech maju aspon nejaku ujmu v podobe zniceni. A kradnut im suroviny na stavbu karanteny, nech nemaju Q-zony a nemohli tak rychlo ziskat ABR.
     
  7. (GRIBAR)

    (GRIBAR) User

    Da sa kradnut surovina na stavbu karanteny? Nie je to tak, ze ju vidi iba ten co to zostreli?
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    (GRIBAR) - daju sa kradnut NPC, z ktorych tie surky padaju :) Ale pockas si, kym zostreli krysu a potom odozenies toho hraca a uchmatnes si tych, co z NPC vyjdu. AJ to setri muni.
     
  9. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher v tom máš síce pravdu, ale je to sebecké voči tomu, kto si dal s tým ružovým kristallonom tu námahu.
    Pripomína mi to ťah lososov, kde si jeden medveď jedného z nich s námahou uloví a silnejší medveď mu ho uchmatne.
    - Rozhodne mi to nepríde správne.

    P. S.: Samozrejme by to neplatilo pre hráčov, čo sú 24/7. Pretože, tých to trápiť nebude.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- - myslim, ze voci podvodnikom to sebecke vobec nie je, praveze naopak, takymto sposobom im aspon trochu znemoznis ziskavanie ucka, atd... Je jasne, ze to nebudes robit proti hracom, co to strielaju poctivo, ale ked to tak niektori nestrielaju, tak staci par vystrelov a uz utekaju na zakladnu.
     
  11. UFO2013

    UFO2013 User

    Punisher zajimava odpoved tak podle tebe to je v poradku.
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    UFO2013 - co by na tom nebolo v poriadku? Urcite ich nenecham strielat po nociach NPC a zbierat surky na stavbu karanteny, aby mali hned ABR na upgrades. Pokial niekto striela poctivo tie NPC, dokonca mu neraz aj pomozem.
     
  13. nero3

    nero3 User

    Punisher

    to sice dělám, ale oni si pozměnili programky tak že když jseš stejná firma tak u toho NPC zůstanou doukud nemají milimetr HP ( a to na obou konfách) a až pak teprve odletí..... No a odhadnout ten milimetr je docela těžké, takže už mi pomalu hrozí terčík :(((

    plss není někde info kolik jich můžu sestřelit než naskočí terčík? a popřípadě jak se pak maže?
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - tak toho hraca odstrel a uz by sa k tebe nemal priblizit alebo ak ma klan, vyhlas mu vojnu a pojde ti do plusu :) Minus za odsrel hraca sa stale zdvojnasobuje, cize neda sa povedat, kedy sa dostanes do minusu, kedze to zavisi od toho kolko mas cti. Pokial mas tercik, tak sa ti naskytne uloha, ktoru nemozes odmietnut a vdaka nej by si sa mal celkom rychlo dostat zasa na nulu, aby si nemal tercik.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    nero3 obvykle je to do 15 zostrelov. Potom sa to už vyhodnocuje ako pushing.

    Hráč s mínusovou cťou má možnosť si vziať úlohu "Nabídka co se neodmíta",
    ktorá sa zobrazí v zozname úloh po tom čo nemáš aktivovanú žiadnu inú.
     
    Naposledy upraveno: 12/11/19
  16. nero3

    nero3 User

    díky za info

    terčík dosud nemám a nikdy jsem ho za ty roky neměl tak doufám že se tomu vyhnu :)

    Punisher tihle hráči v klanech nejsou a když jseš stejná firma a sundáš ho tak se k tobě zase přiblíží.

    Myslím že to mají tak schválně nastavené, aby odradily hráče ze stejné firmy aby do nich stříleli....... a musím přiznat že to je účinné.... docela si rozmyslím je vyhánět z mapy a riskovat terčík
     
    ∆°Bůh_Je_Láska°∆ tohle ocenil(a).
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    nero3 - asi zalezi ako to ma nastavene. Ja som tak uz par hracov zoznamil s mojimi lasermy aj s mojim klanom, ze na dalsi den mu ostali slzy pre plac, ked ho skoro 30 hracov sundalo 15-krat za jednu noc :D Odvtedy mu ubudol len milimeter a letel na port a dalsi sa to pri nas tiez rychlo naucili, takze treba ich to proste naucit ;)
     
  18. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.