Chyby ABR

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vitek1980, 2/3/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vitek1980

    vitek1980 User

    dobrý den dnes jsem se koul kolik mám našetřrno ABRu před tydnem tam bylo 3300 tak jsem udělal par upgradu abych se dostal pod 3000 protože jsem zrovna dělal karanteny dnes jsem se podíval kolik ho mam a píše to že mam 2ks ABRu kdy kam a co mam prosím dělat?!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ahoj kamaráde. Vítej v mém světě. Tady na foru Ti nikdo nepomůže stejně jako mě zde :
    množství ABR v hangáru a v herním okně v okně upgrade?

    Dám Ti jen malou radu, snad víš, kam máš svůj problém poslat, ale pokud nemáš důkaz o vlastnictví ABR, tak moc optimismu dopředu neměj. Hledal bych na hlavní stránce vpravo nahoře ten otazník a hledal tu záložku pod písmenkem P a zkusil tam napsat, co Ti na to odpoví. Samotného mě to taky zajímá a dnes si budu pečlivě kontrolovat a fotit množství ABR v hangáru a zcela jiný údaj v montáži v sekci upgrade.
     
    pepan70 a *Firefox1* tohle ocenili.
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    vitek1980 - obcas sa stane, ze ukazuje nespravny pocet ABR, treba vypnut a zapnut hru, pripadne premazat cache, ak ani potom nenabehne skutocna hodnota alebo mas pocit, ze ti zmizli, tak musis konraktovat podporu hry.

    Zodpovedane,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.