Admíín:D

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Ħőŕń, 12/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Ahoj, chtěl bych jse zeptat kde bych mohl udělat skoušku na admina na hře DarkOrbit. Děkuju všem za odkazy atd.. :). Ještě bych jse chtěl zeptat jak dlouho bude trvat než si prohlídnou mojí žádost a přímou mě třeba jestli bude vše souhlasit, a jen těm kdo neví co má ADMIN za vybavení :D : design police vega a každý admin má jinou roli takže jiné věci někdo má třeba 13 mega hp a někdo třeba jen 500.. (to o tom admin vybavku k dotazu neptaří :D )PS: má ještě speciální techy.. A poprosil bych kdyštak odkaz na všechno všechno o adminech opravdu mě to zajímá :) Děkuju předem.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ħőŕń - byt adminom to nie je mat len lod s vymozenostami,ale aj obrovska zodpovednost.Navyse ta lod nesluzi pre hraca na lov inych,ale na uplne ine ucely.Navyse sa adminom hned stat neda,ale musi sa ist najskor na funkciu moderatora.
     
  4. Ħőŕń

    Ħőŕń User

    Měl jsem FULL FEG :DD a kronos design. full lf-4 a 50sb :) Nie nechcem to len kvoli výbave. Chcem pomozt BP :D :) A vím že bych nemohl zabíjet iné hráče, len nemam co robiť.. A nudim sa tak mě napadlo že bych mohl jen tak zapnout DO a kontrolovat třeba chat nebo tak..
     
  5. Logan

    Logan User

    No ako admin by si mal vediet ako ma vyzerat natov temy, to by si vsak mal najprv ovladat ako hrac ;)

    Odpovede si dostal aj odkaz kde a ako si mozes podat ziadost takze temu povazujem za zodpovedanu a uzatvaram.

    Lock!
     
    »vojta« a ADMIRALsvk tohle ocenili.
  6. Belgam

    Belgam Guest

    Na zadost zapomen,se svou historii hrani na DO.

    Zajimave ze se uz k uctu co jsi hral najednou nehlasis. Takove lidi urcite v tymu nechceme.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.