Admini

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem !!Hooligans!!, 11/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Zdravím,
    je možnost se dostat nějak mezi adminy?
    Často lítám k ránu, na CZ1, o víkendech hodně. Vždy, když příjdu na globál, nepotkám admina, jen někdy k večeru. O víkendech ráno, nebo během dne třeba mezi 2-4 hodinou, je tam v celku dost nezodpovězených dotazů, rád bych pomohl, pokud je nějaká šance.
     
  2. »vojta«

    »vojta« User

  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Najskor by si sa musel stat ovsem moderatorom,aby si sa prepracoval na admina. Samozrejme musis mat aspon 18 rokov.
    Danu temu,ktorej odkaz ti uz dal spoluhrac postupne aj na nove forum zavedieme.
     
  4. Korben

    Korben User

  5. Korben - myslím povětšinou otázky na chatu, hráči se tam dovolávají na adminy, ale ti nikde. Když se na něco zeptají, odpoví mu 5 lidí a každý úplně něco jiného, občas si z něj dělají i srandu ( znám z vlastní zkušeností)
    >>vojta<< díky za odkaz, na to jsem nějak zapoměl, podívám se tam
    - samozřejmě, že se snažím radit hráčům, pomáhat, jak na fb na skupině, tak i na chatu, když je nějaký dotaz
     
  6. Korben

    Korben User

    !!Hooligans!! Moderátori chatu, nie sú na chate na to aby odpovedali. Moderátori kontrolujú poriadok na chate a nie vždy si môžu dovoliť odpovedať.

    Tak že na odpovede je tu fórum. Na chate nemôže hráč očakávať odpoveď moderátora / administrátora.
     
  7. Dobře. Děkuji za odpověď, já jsem spokojen, vím vše co jsem potřeboval :)
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    V poslani ziadosti ti predsa nik nebrani;) Samozrejme pokial hraci hladaju radu,tak hra ma predsa toto forum a tu ich najdu,pripadne sa spytaju a dostanu odpoved.

    Zodpovedane,uzatvaram,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.