administrátorské lodě

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem smoki170, 7/12/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. smoki170

    smoki170 User

    Ahoj :) docela dlouho už hraju DO ale nikdy jsem nevidel (no asi 1 v životě) lodě administrátorů
    Docela by mně zajímalo jestli se nejak dá udělat abych se vnich třeba proletěl ( beztak budu muset bejt admin abych mohl:D:D:D) nebo jak se stát adminem. e to na to nábor nebo? já nvm :D:D tak kdybyste někdo odpověděl byl bych rád :D
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  2. Korben

    Korben User

    Najprv sa musíš stať moderátorom a keď vydržíš, tak môžeš mať šancu, stať sa administrátorom. Ovšem ak je motiváciou len preletieť sa v policajnej lodičke, tak to je dosť málo. :)
    inak v sekcii, Kdo je kdo - tým, je téma, kde je napísané, ako sa podáva žiadosť na moderátora a čo je k tomu potrebné.
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  3. Warden

    Warden User

    Korben: Že by to byl námět na soutěž o výlet v policejní lodí. ;) :)
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Korben - suhlasim, je to privilegium clenov timu, aj to az po nejakom case a posobeni v time ;)

    smoki170 - mozem ti k tomu tolko povedat, ze to lietanie na APS by ta nebavilo tak moc ako samotna praca moderatora a to byt niekomu napomocny. :) Samozrejme lietanie na APS sposobuje, ze ked ides na svoj ucet, tak mas pocit, ze stojis na mieste bo tak pomaly sa pohybuje ta lodicka oproti rychlosti na APS :D
     
    jan42 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. jan42

    jan42 User

    Když už jsme u těch adminských lodích :D už víte kdy bude den adminů na mapách a budou se moct střílet ?
     
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  7. smoki170

    smoki170 User

    OK díky Korbene a ostatní ale můžu to mít přes jinej účet? (hlavně kvůli tomu že svůj účet ještě dělám a mam jeden kterej by mna tohle mohl být :D:D:D) a jinak díky ( jediná chyba je že nvm jestli za 3 roky bude DO existovat :D:D:D:confused::(
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    smoki170 - to som uz pocul, pred 3 rokmi. A o dalsie 3 roky sa to zas niekto bude pytat :D Niekto niekde napise, ze DO konci a vy mu na to hned skocite :D Ako uz kolega pisal, musis byt moderatorom, ale nie len kvoli APS, ak chces na nej lietat ;)

    Mas ete nejake otazky k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Ja mám jednu otázku dá sa wiz raketou zmeniť design na tu policajnú lodičku ?
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    ne, v současné době nedá :mad::(:p:eek::rolleyes:o_O
     
    jan42 tohle ocenil(a).
  11. smoki170

    smoki170 User

    ne díky a za tři roky se ozvu na inzerát:D:D:D
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.