ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - hráči' zahájená uživatelem ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►, 11/11/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. DO jsem už hrál, ale dnes je hra o mnoho jednodušší. Dříve na takovýto účet bylo potřeba 10 000Kč dnes stačí 2 000Kč...
  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®►

  Cyborg, 10 letounů, B2 štíty, full LF4, kruh, vrtačka, netopýr, motýl, srdce, tlusté lasery. Mým rajónem je UBA :D.
  A něco o mě, z mého života :D.
   
  Naposledy upraveno: 1/12/19
 2. Domnívám se, že bez toho přežije. Neupadl na hlavu.;)
   
 3. Arya

  Arya User

 4. Arya

  Arya User

 5. Arya

  Arya User

 6. Arya, prosím, pročisti mi vlákno od OT.
  Mariko, o vlákno vtipy jsem s Korbenem bojoval 2 roky, třeba taky uspěješ, ale řiď se pravidly fóra, nepiš více příspěvků pod sebe, buď hodná a milá a třeba ti to za pár let povolí.
   
 7. -baghira2-

  -baghira2- User

  ADMIRÁL╬ACKBAR◄©®► když už obadva končíme v stejný datum.
  Bylo by mi ctí poprosit Tě o posledný let v posledný den našeho působení v této hře.
  Jestli by Ti to nevadilo. Zároveň by sme se tady rozloučili úplně se všema, kterým ještě nejsme lhostejní.

  Natolik mě znáš, že vždy držím své slovo. A nenechám se již vyprovokovat a ani strhnout k provokacím. Howgh!
   
 8. Pomalu nastal čas rozjímání. Hraji od 28. 12. 2009.
  https://cz1.darkorbit.com/index.es?profile=30swr&profileCheck=5RAzM&lang=cs
  A nejenom, že mi vadí hráči, kteří používají podpůrné programy, také hráči, co se mnou byli v různých klanech už nehrají. Čest hráčům jako Spartakus, Pluto6363, Babča, EFERIX, Klea se kterými jsem se po práci u hry dobře bavil. Stále sleduji hru, novinky, občas nějaká brána, ale ten zápal už tu není, už nemám náladu si koupit spectrum za 1000 korun, spíš jen nějaké urko a slevák na brány.
  Náměstí jsou plná lidí, co chtějí svrhnout prezidenta a premiéra, kteří byli zvoleni většinou v demokratických volbách, ve školách už prezidentův obraz není pověšen, morální úpadek společnosti je vidět na každém kroku. Poctivý a slušný policista je označen za fízla, co jenom sedí na zadku a nic nedělá. Volně dostupné statistiky objasněnosti trestné činnosti však nikdo nečte, a to máme jedny z nejlepších výsledků v Evropě. To ale blbci nebudu vysvětlovat.
  Po 10 letech slibů jsem si řekl dost! 28.12.2019 na výročí založení prvního účtu s tím seknu. Jako Korben, Raziel, Jessie, Marvin a další. Co se týče této hry, už prostě nevidím světlo na konci tunelu. Když se ke mě někdo přidá, zlobit se nebudu.
   
  Naposledy upraveno: 2/12/19
 9. Sentiero

  Sentiero User

  Zašlo to moc daleko, BP proti botkam nezasáhne asi nikdy a protože se pořád nic neděje, chuť hrát už má málo lidí. A já se nedivím.:( Kdo by chtěl zůstávat na potápějící se lodi...Ferová hra už hodne dlouho není a jde to pořádně z kopce.
   
 10. Prosím o promazání OT a uzavření tohoto vlákna. Děkuji
   

Sdílet tuto stránku