Aegis Elite

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -FIGHTER-(eic)1, 31/5/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Mám dotaz ke schopnostem lodě aegis elite. Zdá se mi to poněkud závadějící. O 20% rychlejší oprava štítu a o 10% rychlejší oprava konstrukce. Pochopil jsem to tak, že se mi ty štíty dobijí rychleji a ne že bude učinek celkově menší asi o 30 000 štítu. Můžete mi to prosím ujasnit proč je to takto zmateně nepsáno a člověk pak tomu nerozumí? Nemělo tam být správně napsáno snížení učinku opravy štítu o 20%?

    Díky za odpověd. :)
     
  2. TRIXT

    TRIXT User

    -FIGHTER-(eic)1: Ano, popis v obchodě není správný. Zřejmě jde o chybu překladu. Správně tam mělo být, že oprava štítů a konstrukce je o dané procento kratší. Chybu by jsi měl nahlásit ve vlákně Hlášení chyb v překladu, pokud tam dosud není nahlášena.
     
  3. Díky, hodil jsem to tam, snad to spraví co nejdřív ať nedochází ke zbytečným dohadům. :)
     
    TRIXT tohle ocenil(a).
  4. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -FIGHTER-(eic)1 díky za upozornění a vložení hlášení, tato téma už tím pádem nemá dále význam.

    Uzavřeno, LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.