aeigs 2

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Eustral1en, 2/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Eustral1en

    Eustral1en User

    hej ja jsem dotoho investoval penize takze mi se tam nic neukazalo ze tam je nejaka lod
     
  2. Hej nebo počkej si říkej kamarádům, tady není nikdo zvědavý na takové jednání. Odpověď jsi již dostal, vrátit loď není možné.
     
    .-jirka67-. a ❦Čοlεκ❧ tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Eustral1en to, že platíš nejak ovplyvňuje to, že sa ti niečo ukáže alebo nie? Tvoje platenie na fóre nikoho nezaujíma, ku každému pristupujeme rovnako.

    Ak sa ti nezobrazujú okná s upozorneniami zapni si javascript, avšak pochybujem, že ti nič nevyskočilo kedže hra pri prihlásení kontroluje zapnutie JS v prehliadači.

    Mám pocit, že budeš donekonečna vytvárať nové a nové témy preto túto neuzamknem a spýtam sa, či ešte stále nechápeš písanému textu. Osobne by som podobným prípadom rád vyhovel ale pri takomto správaní ako máš ty nikdy nič od podpory nečakaj.
     
  4. Korben

    Korben User

    Eustral1en Som presvedčený že sa ukázalo, jednoducho si to ignoroval a potvrdil si predaj. Skús si napísať na podporu hry, ale počítam že ti nič nevrátia, keďže si už minul aj kredit, ktorý si dostal za predaj.

    OT post zmazaný.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.