Agatus - HP link

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem *Irenka49•™*, 31/8/22.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Tak jsem pracně 2 hodiny před ukončením akce získala 10000 agatus splinter. Ale nemohu vzít HP link - píše mi to, že jej mohu mít jen jednou.
    Chci ho do další lodi, a pokud je omezení ve výrobě na 1 kus, tak přece není ani možné takový předmět ani vidět jako možnost ho vyrobit.
    Co to má znamenat? Nikde žádné upozornění nebylo, ta hláška se objevila až po dosažení potřebné suroviny.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *Irenka49•™* - je mozne ho vyrobit len raz, aj ked vieme o tom, ze filter montaze mohol ukazovat polozky na vyrobu, ale bolo to chybne a po restarte to opravili uz, viac info tu #145.
    Za dalsie postradam nejak zmysel mat viac tychto HP linkov v case, ked prehadzovanie vybavy je otazkou par klikov na vymazanie oboch konf, prepnutie lodi a nacitanie zapamätanych konf.
     
  3. Punisher
    napsal jsem uz asi 5tej přispevek do páte sekce a vzdicky me to nekdo smaže
    mužete mi řict tady se clovek už nesmi ani vyjadřovat?
    žádne uražky tam nepišu ani nadávky
    tak se prosim už zbud a přestan te mi všecky přispevky mazat
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Mámnatebachut - napriklad urazas tam cloveka, ze je socialny pripad, preto ti bol zmazany prispevok.
    Za dalsie nie som jediny na fore, ktory ma nastroje na zmazanie prispevkov. Zbud sa ty, lebo nabuduce to uz bude ban, ak budes v takomto style pokracovat.
    V pripade dalsich otazok pouzit pridelenu diskusiu.

    Dulicita,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.