Ahoj mam Problem

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Branik15, 5/11/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Branik15

    Branik15 User

    Ahoj mam problem ja sem zapomnel E-mail jak sem delal učet jestl by mne Moderator nebo BP pomohlo zjistit byl bych rad diky nebo jak na profilu pilota zmenim e-mail najine jako zaztupce a by bylo přeposlane diky ,.
     
  2. Honzin

    Honzin User

    [​IMG]

    Zkus vpravo nahoře objeví se ti tvůj účet a tam by si ho měl najít.

    [​IMG]
     
  3. Branik15

    Branik15 User

    onoto nejde ja si nepamatuju na E-mail heslo ,. na kere to bylo
     
  4. Branik15

    Branik15 User

    Ahoj nejde zmenit E-mail na jinej ten 1 neznam heslo ja sem udelal jinej ale nemužu to zmnenit jak to mam udelat prosim radu ,.
     
  5. Skus oslovit firmu, kde máš starý email, třeba seznam, gmail ap. Jinak si založ nový účet a hesla si pro příště napiš na papír a uschovej.
     
  6. Branik15

    Branik15 User

    Ahoj jato mam udelanej jinej E-mail ale nejde zmenit ono toce ten puvodni E-mail
     
  7. Arya

    Arya User

    Ahoj,
    abys mohl změnit e-mail, musíš potvrdit změnu na starém e-mailu. Zkoušel sis nechat zaslat heslo od starého e-mailu?
     
  8. Branik15

    Branik15 User

    Ahoj od stare e-mail nejde
     
  9. Arya

    Arya User

    Požádám tě, abys komunikoval ve více větách a podrobněji rozepsal o co jde. Nejprve píšeš, že jsi zapomněl e-mail potom, že neznáš heslo, o co tedy jde? Nechal sis zaslat zapomenuté heslo do e-mailu, aby ses na něj dostal?
     
  10. Mám důvodný pocit, že má buď Branik15 ještě jiný problém, v mojí kompetenci, nebo si z nás někdo dělá legraci.
    Ahoj mam Problem , ano všimli jsme si.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/19
  11. Branik15

    Branik15 User

    nemužu zmenit E-mail nevim na starej heslo ja sem si udelal novej E-mail novim heslem ale žadato že ce ten puvodní E-mail ale na ten E-mail se nedostanu jeto zrušene ,. Srandu a regraci nedelam jeto fakt ,.
     
  12. Arya

    Arya User

    Šmankote, tady budu potřebovat hodně čokolády na nervy :D

    Branik15, Takže ten e-mail je zrušený nebo neznáš heslo?
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Arya a kolik nervů, teda čokolády, Tě stojím já? o_O Banány dnes vyjdou levněji.

    Branik15 tým myslíš asi tohle.
    [​IMG]
    To je centrum účtu, ku nemu sa dá dostať iba po prihlásení sa na hlavnú stránku. Vpravo nahoru cez ikonku ozubené koliesko.

    Ak sa odhlásiš z hlavnej stránky. Tak pod užívateľským menom a heslom nájdeš Zapomenuté heslo? Asi takto.
    [​IMG]
    Ak by ani to nepomohlo. Tak je to, výlučne chyba hráča, že si zabudol opísať svoje ID po poslednom odhlásení sa z hry.
    Pretože to je ten, najdôležitejší údaj. Ak ho nevieš a nikde ho zapísaný nemáš. To je, ako keby si sa od neho, sám vymkol.

    Každý sa Ti tu snaží poradiť ako najlepšie vie. Dobrá rada nakoniec, veľmi starostlivo a dôkladne si preštuduj práve tieto odkazy:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/komunikacia-s-podporou.108263/#post-899075 a ID Herného účtu

    Dúfam, že po prečítaní týchto 2 odkazov, Ti to bude už jasné. Lepšie Ti to už fakt popísať neviem. Veľa zdaru.

    P. S.: Keby už nič iné nepomáhalo, potom si prečítaj aj tento odkaz, ako úplne poslednú spásu:
    https://board-cs.darkorbit.com//threads/komunikacia-s-podporou.108263/#post-899077
    Ale aj tam budú potrebovať a poznať, číslo účtu Tvojho Id.
    Bez neho Ti bohužiaľ nepomôžu, pokým ani Ty sám ho nepoznáš.
     
    Naposledy upraveno: 6/11/19
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  14. Fishbi89

    Fishbi89 User

    Proc mam pocit ze jsi koupil ucet a jednoduse ho zkousis prevest na novy email?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Autor sa viac uz neozval, navyse nazov temy nevypoveda nic o jej obsahu, takze uzatvaram.

    LOCK!
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.