Ahoj

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ∆°∆°∆°∆°∆°∆°∆°∆^∆°∆°, 16/12/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. https://board-cs.darkorbit.com/thre...h-limitoch-pre-zakaznikov-paysafecard.113178/

    [​IMG]
    Nebula


    Možná tebe čekám chci ti předložit všechny důkazy o hráčích který mě urážely jako první a porušily několikrát VOP propagovaly na fórum státem zakázané látky vzali jsi fotku do signatury bez svolení propagovaly bugy a zneužily systému pushing budeš se tím zabývat ? Chceš předložit nějaké důkazy ? Bude to na dlouho znám tě i z fórum Drakensang
     
  2. Jde o to že mám zablokovaný účet za věci které můj účet neudělal ban mi uškodil následujícím způsobem

    1. Jak mi nespravedlivý ban uškodil
    2. Znemožněno získat poslední Hermes stačilo půl hodiny na pwp v eventu
    3. Diskvalifikace ze soutěže umístění 54 po 3 dnech
    4. Stornování pladby
    5. Propadnutí balíčku
    6. Peníze v paysefcard v poznámkách
    7. Nemoc získat kupón na 1800 energieA další kupóny
    8. Moje fotka uzamčena na fórum proti moji vůly
    9. Diskriminace víry a porušení kodexu lidských práv
    10. Nechani urážek vůči mě od hráčů které byly jako první a bez důvodu ocenění moderátorama
    11. No další je že jsem byla u Lékaře že kuli stresu a tlaku mi začalo kuli tomu zablokování pískat v levém uchu tinitus šelest ze stresu mám to i v záznamu v kartě
    12. Zabránění možnosti získat na účtu nové lodě berserker a moduly z eventu a štíty z kalendáře

    Ty Pluska jsou zaměněna písmenka



    ID 162146498


    Hráči kteří mě duševně týraly a měly radost z cizího neštěstí a zablokování mého účtu někým z kanceláře BP porušily ve hře mnohem více než můj účet a trest zatím nedostaly žádný
     
  3. Vím že píšu multipost a nesmí se psát víc komentářů pod sebe ale tohle je výjimečná situace a chci aby to vypadalo dobře a ne aby u komentáře bylo napsáno upraveno víííš když vyřešit můj problém nejspíš část problémů tady skončí protože to já jsem ten problém ale jenom protože se stala nespravedlnost krádež diskriminace duševní týrání a moje nevhodné chování je způsobeno jen v obraně : )
     
  4. ZOHAN

    ZOHAN User

  5. Ahoj zohane nech mě nápokoj ty nejsi moderátor aby jsi posílal někomu pravidla jsi jenom user navíc mám scény Kodkod2 které jsou na IP ban
    25. Řekni "Ne"

    Nikdo Váš nemůže nutit vést rozhovor, který je Vám nepříjemný. Nemusíte nikomu odpovídat, pokud nechcete. Pokud Vás někdo obtěžuje, ozvěte se moderátorům nebo administrátorům. Ti budou obratem informovat podporu.


    Vidíš že tady je nový šéf a já mu to všechno na vás řeknu co se stalo : ) mám důkazy první je k datumu 28.2.2019 co máte vy kromě moderátorů kteří vám nadržují ?


    Přeji ti pěkné svátky a starej se o sebe
     
  6. ZOHAN

    ZOHAN User

    Ty máš scény? Přečti si pozorně a několikrát toto :#137
    Pokud něčemu z těch slov a vět nerozumíš, tak ti to v klidu vysvětlím?
    Co ty na to?
    A pokud ti to nestačí tak tady :#238

    Píšeš toto :
    Jen mu to hezky všechno řekni, on je zcela jistě s tvou osobou seznámen a určitě si na tebe nenajde čas. Buď v klidu.
    A pořád jsi mi neodpověděl hekře, proč se za někoho stále vydáváš?
    A ještě ti odpovím co máme my?
    My máme rozum a nemáme další ban na multiúčet.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
     
    Naposledy upraveno: 16/12/19
  7. Tady určitě někdo má tolik času a chutě aby tohle řešil pořád dokola :D
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Tak jsem to domluvil,dopil rohlík,dokousal kávu,dodětil postarance,umístnostil bordel,židnul sem si na sedání a čekám co z toho vyleze.
     
  9. Arya

    Arya User

    Ó ano, vždycky takové téma zde chvíli necháme, jako odstrašující případ pro ostatní hráče. A to je jen špička ledovce...
    Apeluji na všechny normální bytosti, odběhněte na chvíli od těch internetů :D ať dopadnete jako případ zde :D
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.