Punisher

Diskuze na fóru 'Kdo je kdo - tým' zahájená uživatelem Punisher, 17/5/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  2. -baghira2-

    -baghira2- User

    Šlo mu len o vytvorenie výhody, pre jeho druhý účet len aby ukázal tu na fóre, že má nado mnou v hre prevahu.
    Pretože mu na fóre, až tak veľmi vadím.

    Vo VOP sa doslovne uvádza:
    Účet nesmí být zvláště použit k vytváření výhod jinému účtu téhož uživatele 1.2.5
    Konaj podľa pravidiel spoločnosti BP prosím. Pretože môj opakovaný zostrel
    bol vytvorením výhody pre jeho iný účet. A ako si mohol dnes vidieť,
    naťahal si to do signatúry sem na fórum na pôvodný účet
    a to za účelom toho, aby ma tu na fóre ponížil.

    Vytvorenie výhody spatrujem v tom, pretože sa snaží, aby ma tu na fóre zosmiešnil.
    Nebolo v súlade s pravidlami konkrétne to, že ma zostreľoval na druhom účte a
    naťahal to z hry do signatúry. Čo samozrejme je aj proti pravidlám našeho fóra.
    5. Slovní potyčky - nakoľko tú potyčku svojim chovaním na fóre priamo vyvolal.
    1. Obecně - zde nikdo nesmí být zesměšňován, urážen, ponižován nebo zraňován.

    Vytvorenie výhody je aj zostreľovanie z druhého účtu, ak je to výlučne a len za účelom
    ponižovania a zosmiešňovania. Čo som v tomto príspevku a teraz, veľmi jasne preukázal.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  3. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -baghira2- to, ze hrac odstreli ineho hraca nie je zosmiesnovanie. A co sa tyka multiuctov, tak porusenie pravidiel je vtedy, ked si vypomahas medzi uctami, napriklad strielas NPC a prenechas odmenu len jednemu uctu, pripadne odstrelujes s jednym uctom ten druhy a podobne, toto su vyhody a interakcia medzi uctami, ktora je zakazana. Ale ked on ide na druhy ucet a odstreli hraca na nom, tam nie je ziadne zvyhodnenie.
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    A kde je povolené, niečo také z hry si do signatúry naťahať? Pretože to pôsobí urážlivo a ponižujúco.
     
    Naposledy upraveno: 19/11/19
  5. Arya

    Arya User

    -baghira2- Hmm...a já myslela, takový bojovník, jako ty, dokáže přijmout porážku a uznat, že protivník, je lepší. Když se koná ve sportu nějaký zápas, taky se každý dozví, kdo vyhrál.
     
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Porážku dokážu přijmout, pokud se hraje čistě a podle pravidel. Ale toto, nebylo jednoznačně podle nich.
    - To je to samé, jako by se ve sportu nehrálo fér. Tolik k tomu snad, mohu mít svůj vlastní názor. Děkuji.
     
  7. ZOHAN

    ZOHAN User

    A jaké pravidlo bylo konkrétně porušeno? Ty jsi měl v signatuře více než půl roku záznam o sestřelu hráče a nic se nedělo.
    Udělám to já a je oheň na střeše a to jsem prý já ten zaujatý a já jen provokuji a nepodloženě obviňuji? Úsměvné.
    P.S. Vysvětlíš nám význam Tvé signatury, nebo si ji raději upravíš, než to udělají admini i s patřičným trestem?
     
  8. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Mohu Tě touto cestou požádat o cenzuru mého nicku v tomto příspěvku, protože mne hluboce uráží být jakkoliv spojován s tím druhým nickem, který patří zmazane, který nevydrží jediný den bez nějakých narážek, provokací a netrestaných nepodložených obvinění?
    Zde důkaz, kdyby to zase upravil rychlostí blesku.#13
    Nepřeji si být spojován se slovem ''láska'' k někomu, kdo si zaslouží pouze lítost.
    https://ctrlv.cz/CJ66
    Veselé Vánoce 2017
     
    Naposledy upraveno moderátorem: 23/11/19
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - poupravil som ten text, aby to bolo blizsie k tejto hre :) Tebe som taktiez z postu zmazal vyjadrenia na jeho adresu, pretoze je to uz urazanie.
     
  10. ZOHAN

    ZOHAN User

    Naposledy upraveno: 23/11/19
  11. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - ten prispevok bol napisany pocas toho, ako som reagoval na teba, tak som si ho nevsimol a uz je prec, pretoze by tu bola dalsia zbytocna hadka.
    Co sa tyka toho prispevku v sekcii chat, tak to sa tyka chatu a ja som forar, takze na odpoved musis pockat od kolegov z chatu.
     
  12. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher mohl by si být tak laskav a potrestat pisatele tohto příspěvku, jak si zaslouží? Byl bychom Ti za to velice vděčný.
     
  13. ZOHAN

    ZOHAN User

    Punishere? Mohu poprosit o prověření signatury tohoto hráče :-baghira2-??
    Zcela jasně už svou velikostí porušuje pravidla fóra a o obsahu zde raději psát nebudu.
    Zde důkaz, kdyby jsi ji zase začal upravovat rychlostí blesku?

    [​IMG]
     
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - poriesime to tak, ze signatura nebude sluzit ako odkazovac pre hracov ani na reakcie, ci vyjadrovanie nejakych postojov k hracom.

    Takze obaja aj ty -baghira2- s aj ty ZOHAN si odstrante z podpisu narazky, ironiu/sarkazmus a ine, co s hrou nesuvisi. Este normalne citacie budu tolerovane, kedze aj kolega Korben vedel neraz slovami trafit klinec po hlavicke, takze na znak toho, co pre komunitu za tie roky spravil si mozete jeho neraz trefne vyroky ponechat. Mate na to 48hodin, potom Vam signatury precistim osobne.
     
  15. ZOHAN

    ZOHAN User

    Můžeš si na seznam přidat dalšího adepta, který vám vzkazuje i něco v poslední větě.[​IMG]
     
  16. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    RavenDugga - prispevky ti boli zmazane, pretoze opakovane porusujes pravidla fora. Forum nesluzi na riesenie zabanovanych uctov a ani signatura nie. Pokial budes nadalej porusovat pravidla fora, spamovat a nerespektovat pokyny moderatora, tak budu tvoje prispevky permanentne mazane. Rad si tu uz dostala niekolko, ze zabanovane ucty sa tu neriesia, ale na podpore hry.
     
  17. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tebe som signaturu odstranil preto, lebo to bol spam, ktory tu neustale pises a taktiez sustavne porusujes pravidla fora, spamujes ho tu, vytvaras nove a oplzle nicky, preto budu veskere tvoje nicky a prispevky permanentne mazane. Kludne sa stazuj kde len chces, som zvedavy ako obstojis s tym, co si tu doteraz predviedla.
     
  18. ZOHAN

    ZOHAN User

    Zdravím a pozdravuji. Chtěl bych se zeptat na 2 věci.
    1. Co děláte s takovými nicky uživatelů fora hry ?
    https://ctrlv.cz/huHv
    2.Jak může uživatel dostat ban na forum za spam, když nenapsal na forum jediný příspěvek a ještě mu píšou, že se má zeptat adminů a je to napsáno anglicky?
    Děkuji.
     
  19. -baghira2-

    -baghira2- User

    A https://gyazo.com/867d2418505427b2247d012dc06c7632
    Je podle Tebe v pořádku? Tento nick byl zmazán, protože urážel jiného hráče.

    Projdi si pravidla nanovo.
    23. Přezdívka
    Nevybírej si přezdívku, která uráží jiné uživatele nebo má za cíl provokovat jiné hráče.

    I já sem se to, musel odteď naučit respektovat.
     
    Naposledy upraveno: 8/12/19
  20. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    ZOHAN - 1.Uz som sa o to postaral. Pokial natrafime na nick, ktori porusuje pravidla fora alebo patri osobe, ktora neustale spamuje forum, tak je vymazany.
    2. O akom uzivatelovi fora je rec? Ako som uz pisal, ked nejaky nick zosmiesnuje alebo uraza, ci inak porusuje pravidla fora, je zmazany.