Oznámení ahojte boot

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ☜☆HU☆RY☆☞, 14/12/18.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. neviem ako postupovat ale nemam nejaky dokaz a chcel by som sa len spytat a oznamit nechcem nikoho obvinovat ale neda skontrolovat tohto hraca ❊Łαdy•łςє❊ na 4-5 som zbieral skrap a tento tipek si pekne strielal npc v masku tak som ho napadol a pekne dal empulu a utiekol a pak mi pisal ze ci mam problem a ake veci no:) len tolko by som chcel

    toto je ten hrac asi 8:50 bivale G4 neviem aky sme server teraz:)
     
    bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Korben

    Korben User

    Strielal NPC a bol zamaskovaný?
     
  3. ano bol a ked som ho zacal strielat mi pisal ci mam nejaky problem a ja som mu napisal po anglicky nemam rad boterou a potom som ho stretol odmaskovaneho a som mu napisal no mask? a som sa mu smial ze stop booot good :) a on sa len usmial to vse:)
     
    bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  4. Korben

    Korben User

    Viac by pomohlo, ak by si mal video na hráča, ako striela NPC v maske. Plus k tomu dodať aj profil pilota na hráča. Toto poslať na podporu.
     
    bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. jj viem vies ja az tak do detajlov nesledujem tych booterov mne to je u sak vies co :) len som chcel vediet ci aj tu sa to da nejako ci nahodou toho hraca neviete nejako najako najst a pozriet sa mu na zubok :) no video ja ani neviem robit a jeho profil sledovat ved to mi ani hrdost nedovoli taky hraci su umna 0 bodov a bez stipky cti len som chcel aby sa to vedelo ze aj toto uz je v hre:) dakujem Korben za snahu ;)
     
    bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Opravdu strilel z masku? :D neodmaskoval se a strilel a pak se zase zamaskoval? nejak nechapu jak by to šlo :)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  7. 123812

    123812 User

    Já si spíš myslím, jestli nepoužil spektralizér a ty sis myslel, že byl "neviditelný".
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som napriklad uz velmi vela krat pocul, ze je nejaky HP block, ale doteraz neprislo ani jednej podpore ani jedno video, ktore by tomu nasvedcovalo. Ja viem, ze nie kazdy hrac lieta so zapnutym nahravanim, ale ak vidite nieco podobne, tak je potreba to nahrat. Nie je to nic tazke bo inak sa to berie, ze jedna babka povedala :)
     
    *pursuer*, bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  9. Pockat, preco potom nikdy nedostal nikto ban za pouzivanie bota ? Tych videii su desiatky,a ak sa nemylim, sam som tam posielal nejake videa, a dodnes nikto nema ban, alebo odpcet.
    Poslal som video, a z podpory mi bolo odpisane "Video neni dôkaz". Tak ako si to mam zobrat ?
    Poznam jedineho hraca, ktory ban dostal, a to je LUKY.
     
  10. Stazujem ? Nie, nie, ja len komentujem, ako to funguje. Aj ked mas video, nikto, absolutne nikto s tym nic neurobi.
    Preco ti v 50 % nerozumiem ?
    Pravidiel firmy ? Ziadne pravidla niesu, a nikdy neboli. Su len klany a bezklanaci.
    Ano, strielam svoju firmu, a nehanbim sa za to. Vice U ? :D Ja som nerobil cuby ani nepamatam, strielam vsetko s cim mam war, a na bezklanakoch tu mam Lindu alebo Tarzana. Vidim, ze niesi z CZ1, tam by si dostaval inu sikanu.
    A bavi ma to takto, keby som to nerobil, uz davno by som tuto hru nehral.
    Toto je akcna strielacka, nie ziadne piškvôrky.
     
    •ŞĦΘCK▪ tohle ocenil(a).
  11. jestli to taky nebyla haluz to se muze stat jako ze nebyl zamaskovany ale tys ho videl zamaskovaneho podle toho jak ta hra bezi bych se ani nedivil
     
    bhagira222 a -baghira2- tohle ocenili.
  12. no takto a nebola to haluz :))) proste som si robil scrap na 4-5 uber mordony no a pred mojima ocama jeden znizol ked som ktomu mordorovy prisiel ja ze co sa deje ved uneho nik nestal a potom kliknem vedla a tak som naklikol hraca stym to nickom ❊Łαdy•łςє❊ v masku a zo stejnakej firmy ako som ja ale ja som nevahal a zacal ponom hned strielat jebo nenavidim booterov :) a je mi jedno aka firma:) pak sme si zacali pisat a ked som m7u to hodil na oci ze je boter zacal sa smiat a pak uz strielal len a len odhaleny no tak ja neviem ale dokazat mu to nijak nedokazem lebo uz ho ani nevidim po mapach lietat oni si hned menia nicky atd , preto je tazko robit aj tie video , inak
    FrOg!_Is_Back_[SvK] mas pravdu mam kamarata co dostal ban len zato ze dost strielal botera stale na jednej mape a sistem ho nasiel ze robi push no on im poslal video ze on nepushingoval ale ze len strielal botera a vobec nic sa na tom nemenilo ani toho botera nezabanovali lebo ze ten hrac bol cisty a pritom bol zostreleny asi 280x tak nejako stale ten isty hrac:))a ze cisty to mu odpisala podpora :) tak potom co sa tu bude riesit?? no nic zachvilku tu budu hrat len *** vs ***:)))

    a dostal ban na 30 zakaz hrania a 30% vsetkeho dolu cti a bs
     
  13. -baghira2-

    -baghira2- User

    Odkedy sú autopiloti alebo 24/7 čistí? Prečo z nich robia chránený druh, hoci jasne porušujú podmienky stanovené vo VOP?
    Keby toto urobil poctivý hráč, vtedy už vedia bloknúť účet. Ale autopilotovi nikdy, pretože jediné čo ich zaujíma, je len
    zdroj príjmov, nakoľko 24/7 im za to platí.
    Vidím to, rozhodne na dvojaký meter. A na zlý prístup z vedenia BP. No koment.
     
  14. Napadla ťa aj taká možnosť, že:

    Hráč mohol mať maskovacie CPU, ale iba na jednej konfigurácii, konkrétne to bola rýchla konfigurácia (na 100%).
    To znamená, že ak hráč zmení konfiguráciu ("na ťažkú") odmaskujeho to a može strielať npc. Potom znova zmení konfiguráciu na rýchlu a je zase v masku.

    Veľa hráčov takto farmí npc na 4-5 (zameriava sa na 1 druh alebo 2, ktoré vyhľadáva), hlavne z dôvodu aby ich neotravovali ďalšie npc o ktoré nemajú záujem.
     
  15. -baghira2-

    -baghira2- User

    ♠»Game®«♠ keby tak robili všetci, kam by sme sa dostali.
    No nehnevaj sa, ale takáto taktika, zaváňa za nekalosťami.

    Tiež som lovil 18 decembra 2018 uber npc na 4-5 s úspechom a maskovanie som k tomu a v podstate
    nepotreboval. Má sa hrať priamo, otvorene a čisto. Niečo také čo popisuješ, v skratke vôbec neuznávam.


    P.S.:
    Úprimne: na 15 uber-saimonov, na 15 uber-mordonov a 10 uber-devo; masku nepovažujem za potrebnú.
    Pritom šlo o misiu z 15 levelu pod názvom UFO. S diminisherom na GE7, som s tým, nemal žiadny problém.
     
  16. Nemám sa prečo hnevať. Taktika je všeobecne známa, nemíňa sa tak maskovacie CPU.
    A aké nekalosti ti tam zaváňajú?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  17. -baghira2-

    -baghira2- User

    Práve to, že sa maskovacie CPU nemíňa a hráčom z ničoho nič zmizne npc, priamo pred nosom.
    - No mne to kóšer, zrovna nepríde.
     
    bhagira222 a bhagira22 tohle ocenili.
  18. Nie je to zničoho nič. Pokiaľ vidíš ako puklo npc tak v tú istú sekundu musíš vidieť aj hráča, ktorý následne prepne konfiguráciu a je znova v masku. (Kuk na minimapu - trocha šikovnosti - a naklikneš ho ako nič)

    Pokiaľ by si videl, že odrazu zmizlo npc, ktoré bolo pri tebe a nebol by nikto iný na okolí - to by nebolo "kóšer" ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  19. Honzin

    Honzin User

    On už může být klidně dávno v masku a doklepne ho PET..
     
  20. otvorte konecne oci :) co sa tu deje to nieje normalne siel som branit base na 3-7 a tam suuuuveerjneee maju pustene boot na NPC no ja som nevahal a siel som si zobrat misiu na hracov a a strielat ich no ale co ma prekvapilo je to ze ked im spadne HP asi tak na polku tak sa pekne vracaju na port a portnu sa hahahahaaaahaaha a v masku strielat npc to uz je nieco extra??:)))) ja neviem mozno to mal bugnute tu masku alebo co ale nijako sa nebranil ked som mu pisal ze je boter mne to jedno tu aj tak nic nevyriesim :D ja len aby sa otom vedelo nemusite to tak ntahovat:)))

    a PS naco by sa daval do masku ked som snim nemal WAR ani nebol hrac inej firmy no povec Honzin?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.