Akce 2x Kronos dil

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem .filip.marko., 7/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Minuly vikend nefungovalo vice veci na hlavni strance. Mimo jine i oznamy po prihlaseni do hry. Zajimalo by mne, zda v tomto case byla/nebyla akce na 2dily do Kronos pri ukonceni brany. Pokud je to nekde zaznamenane, pripadne zda to nekdo neodzkousel primo v brane.

    Pokud mate tuto informaci (i ostatni hraci), napiste mi prosim datum.
    Predem diky.
     
  2. Korben

    Korben User

  3. Děkuji, prečetl jsem, zítra 8.2.2014 bude opakovačka.

    BTW: Nedaří se mi v Officiálních seznamech setřídit vlákna tak, aby nejčerstvější vlákna byla nahoře. Ani přepínáním třídění v záhlaví sloupce (Datum zahájení / Poslední správa) ani přes Možnosti zobrazení vláken dole pod seznamem - potom se zle kontrolují nové oznamy.

    Vám to jde ?

    Pokud to patří jinam tak sorry, to je vše.
     
  4. Korben

    Korben User

    .filip.marko. tzv. prišpendlenýé témy majú prednosť pred témami ktoré sú neoznačené a tak ostatné sa ti uložia pod označenými témami.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tema je uz neaktualna,kedze akcia kronos uz bola opakovana a taktiez aj nahrada poskytnuta,takze uzatvaram.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.