Akce: Invazní brána

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™, 16/6/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj, měl bych dotaz proč je invazní brána pokaždé buglá? Myslím buglá tak, že pokaždé když se do ní někdo portne tak NPC v bráně nevidí ale ničího a berou mu životy :) Nevím co je to za bug ale nikoho už ani nebaví tam chodit a nechat se zabíjet npc které ani nevidí :) Rád bych věděl proč takový bug vůbec vznikl a proč ho už pár měsíců nikdo neopraví. Díky :)
     
  2. Crystal

    Crystal User

    ™Aviatоr•Ŧђє•huntєr™ prevcerom som tam bol a ziadny bug tam nebol a ja osobne som sa znicim takym nestretol

    a ludia tam nechodia lebo sa to jednoducho neoplati, strata municie za minimalnu odmenu....
     
  3. Nevím jaký jsi server ale mám taková bug na Globální americe 4. jsem ted v bráně a mám ve skupině 4 lidi a všichni píší že npc nevidí ale střílí do nich. Mohu poslat screen sem na forum aby jsi se mohl přesvědčit
     
  4. Chybu nahlásím a jak říkám.. nejsem jediný kdo ten problém má. Snažil jsem se vydržet v invazi a až po 5. vlně se mi npc objevili. Nechápu to :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  6. Korben

    Korben User

  7. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval takže uzamykám.

    LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.