Akce lf-4

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem vendis5, 8/10/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. vendis5

    vendis5 User

    Ahoj chtěl bych se zeptat kdy bude akce lf-4
     
  2. Borat

    Borat User

    vendis5 raz sme tieto akcie mali aj v kalendári ale posledný mesiac o nich nieje žiadne info takže treba len sledovať hru.
     
  3. -baghira2-

    -baghira2- User

    Počkaj si na najbližšiu akciu: Halloween začína 17 októbra 2016 a končí 30 októbra 2016.
    Snáď bude behom tejto akcie. Zistíš to tak, že sa budeš prihlasovať každý deň počas
    tejto akcie. Bohužiaľ, zatiaľ iná informácia sa o tom fakt nevie. Len to, čo radí Borat.
     
  4. MINNORIT

    MINNORIT User

  5. Jessie

    Jessie Board Administrator Team Darkorbit

    MINNORIT si si aspoň pozrel odkaz ktorý sem dávaš? Si všimni že nemajú dopísane akcie a my áno, ďalšia vec je, že akcie ako kronos, lf4 a pod., dopísaju v daný deň a nie do predu, takže to čo píšeš je hlúposť bohužiaľ :)

    By ma zaujímalo kedy si aspoň overíťe čo sem napíšete proti nám o_Oo_Oo_O:confused:
     
    `°•»Kolo40«•°´ tohle ocenil(a).
  6. MINNORIT

    MINNORIT User

    to nebolo proti nikomu jasne že som to mal otvorene, a netvrdil som že je tam označený celí mesiac :), ja nemam vyhradi voči moderatorom ... :p nech si to pozrie vendis5 a posudi :eek:
     
  7. no nevím kdyz je akce na lf4 tak jsem jich moc nikdy nenazbiral a dost mi jich padalo bez akce ale opravdu to chce aspon minimum klicu neco mezi 120az200 a padali nekdy jen jedna nekdy i 4 tíkm chci rict ze nemusis cekat na akci
     
  8. svi1

    svi1 User

  9. pěkné sobecke prasátko tak to mas štěstí ale říkám že mě padali více bez akce jak na akci ted už neberu pač mám plno jen expím na 16 lvl
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  10. Borat

    Borat User

    Tak ja už myslím, že hráč dostal mnoho odpovedí.

    Zodpovedané.
    Lock.
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.