Akce na nadcházející dny

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Paddynator, 8/7/16.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Paddynator

    Paddynator User

    Dobrý večer, zajímalo by mě, kde najdu, které akce budou v nejbližší době, přesně jejich termín atd. tady na forum v kalendáři žádné vypsané nejsou a na domovské stránce na DO je celý den ikonka hry Fotbal TDM i když v tu dobu zrovna není.

    Díky za odpověď s pozdravem Paddy
     
  2. |Oromë|

    |Oromë| User

    Paddynator klikni tam kde je sipka na obrazku, zobrazi ti to akcie na dalsie dni.

    [​IMG]
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  3. Paddynator

    Paddynator User

    Já jsem ale... :D díky, vůbec jsem to neviděl, nějak jsem to přehléd :D a zjistím ještě někde kdy jsou dvojnásobně odměny z bran?
     
  4. |Oromë|

    |Oromë| User

    Paddynator Nie, to dopredu nevieme. Presny termin ti nikto nepovie ale vacsinou to je o vikendoch, takze si to musis odsledovat v hre.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. *pursuer*

    *pursuer* User

    Paddynator - od utorka bola tato akcia na par dni.Takze predpokladam,ze chvilu potrva,kym znova bude.Treba byt aktivny v hre a vsimnes si to istotne.
    |Oromë| - inak na tom obrazku vidno,ze mas 23.lvl a si z GE7,tak neviem,ci ti to nevadi.Ja len,ze som si to vsimol,tak aby hraci nezistovali tvoju identitu,tak som informoval ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  6. Diavolo

    Diavolo User

    Poslední dobou každou chvilku BP totiž už nedělá nic jiného než že dává akce na brány.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Paddynator - tu na fore je kalendar akcii, na lavej strane od vasho nicku na fore.

    Zodpovedane,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.