Akce na premium

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ«, 22/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Dobrý den,
    Chtěl sem se zeptat jak dosáhnout toho aby mi naskočila akce na premium ? jelikož mi neustále skakají akce na Uridium jenže to je pro mě drahé a rád bych nějákou akci na premium. Hodně lidi mi říkalo že hned po skončení premia druhej den jim to prej vždy skočilo jenže mě nic.
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    «ĢŁØΒДŁ»19ŁvŁ« - akciove baliky sa nijak nedaju ovplivnit.Mne po vyprsani premka na dalsi den skocila akcia na premko,ale mozes ju aj tak vyuzit len raz.Este pripadne ak mas inu akciu,tak skus tu vyuzit a mozno dalsia ti skoci prave na to premko.
     
  3. No jenže já tam mám balíček za cca 1,700 kč a to se mi do hry nechce vrážet ani za mák. A ta akce nikdy nezmizí nebo za čas po ní skočí jiná ?
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Obcas sa stane,ze sa ti zmeni akcia,ale zarucit ti to nik nevie,ze prave na premko to bude.
     
  5. Korben

    Korben User

  6. tak se taky přidám zhruba 3 měsíce trvalo než se změnilo urko na premko. A dovolim si oponovat (ale mozes ju aj tak vyuzit len raz) nevím jak u koho ale ja už premko za 50 koupil 2x a bez problemu muzu koupit dalsi
     
  7. Kubino

    Kubino Guest

    ☺☺JдмдŁ☺☺ tak to buď rád.

    Generuje to systém takže hráč to ovplyvniť nemôže, pripisujeme to ľudovo povedané "náhode".
     
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Co sa tyka balikov,tak myslim si,ze bola tema plne zodpovedana,kedze akciove baliky sa hracom prideluju nahodne systemom.

    Uzavrete,LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.