Akce prosinec - nové zbraně

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Genesis, 1/12/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Genesis

    Genesis User

    Zdravím,

    mám dotaz co přesně si můžeme představit pod pojmem když " Naši vědci navíc vyvinuli nové zbraně, které vám budou v boji proti těmto hrozivým nepřátelům velmi nápomocné." ?

    Děkuji
     
  2. myslím,že sejedná o ty rakety co by měly znehybnit nepřátele
     
  3. |Oromë|

    |Oromë| User

    jedna sa o raketu R-1C3, ktora zmrazi nepriatela na mieste, da sa tomu branit emp alebo afterburner
    [​IMG]

    ziadne ine nove zbrane nemaju byt pokial viem
     
    -baghira2- a Cruenta†Ultionem tohle ocenili.
  4. Bude to niečo stát alebo to obdržíme?
     
  5. |Oromë|

    |Oromë| User

  6. Genesis

    Genesis User

    Díky za info! ;) jestli se ta cena 20 U. nezmění tak to bude žůžo :D
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  7. Drift1

    Drift1 User

    Je tam psáno,,proti všem nepřátelum,, to jako že dojede elitní,pustí raketku,já se nehnu a sem v kýbli??nebo myšleno jen npc?
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  8. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    .
    Drift1 uz jsi nekdy videl NPC ktere hodilo EMP, zaplo schopnost a zdrhlo? :D Z popisu myslim zrejme vyplyva ze raketa bude platit jak na hrace tak NPC.
     
  9. Ja som uz take NPC videl.
    Staci si pomoct raketou WIZ :))
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  10. xmens nenašiel si žiadnu tému lebo takéto blbosti sa tu neriešia. A prečo by mal full hercul s korunkou mať stoftvér? stačí to pár mesiacov (rokov) hrať a máš to aj ty. Čo sa týka tvojich problémov že nevieš nakliknúť alebo že doteba niekto striela cez pol mapy, tak je to chyba v tvojom internete a viem to lebo sa to už stalo aj mne.
     
    miša40 tohle ocenil(a).
  11. Korben

    Korben User

  12. Korben

    Korben User

    xmens Post zmazaný a ban na fórum. Nie len že sa tu snažíš uraziť mňa, ale ešte napádaš aj druhých hráčov.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  13. Trošku prispejem do problému strieľania NPC cez pol mapy. Mám doma 2 routre. 2 rôzne spoločnosti. Oba fungujú ako majú. Samozrejme, sem tam to laguje, ale to je normálne, keď je napr. na Super Ice-ovi alebo na Demanerovi nalepených 300 hráčov a do toho ešte 100 NPC okolo, tak samozrejme, že to lagne. Priateľka má v práci superrýchly internet a dobrú mašinu pod stolom. AJ doma aj u nej v práci sa stáva, že keď preletíme cez mapu (nevšímame si NPC), tak oni po nás pália nielen cez pol mapy, ale dokonca aj cez celú. Vidíme ich ako červené bodky na minimape - tie, ktoré po nás pália. Niekedy sa zasa stane, že letíme a zrazu sa vynoria strely z ničoty. Nikde nič,, na minimape ani len fragment červeného bodu a niečo po nás páli. Ďalšia varianta je, že skočíš cez bránu, vynoríš sa, napíše nad Teba ZÓNA NEÚTOČENIA a zrazu sa na opačnom konci mapy rozsvieti červená bodka a NPC po Tebe veselo páli. Jednak cez celú mapy, druhak v Zóne neútočenia. A ďalšejšia varianta - visíš si na bráne, debatuješ s niekym cez chat 5 minút, sem tam sa centimeter pohneš, aby Ťa neodhlásilo, a zrazu si príde nejaký pidižvík, napr. Saimon, a úplne normálne začne po Tebe páliť, akoby si bol v otvorenom priestore v strede mapy...
    Takže to nie je v probléme rýchlosti a pripojenia internetu.
     
  14. Korben

    Korben User

    Pokiaľ nevidím testy pripojenia , ping test , a všetky ostatné testy, tak na super rýchli internet neverím. ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.