akce

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem medvidek62, 6/3/19.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. *SATKO*

    *SATKO* User

    Nie je to nic hanlive voci tebe,jednoducho neverím ze taka ponuka existuje ved som cakal ako si poradil precistil atd. kupim si premko aj tak a kto ma zlavu tak mu ju prajem,ale aj tak som presvedcený,ze sú v tejto hre rovný a rovnejsí takze nic v zlom voci tebe
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - si pisal, ze mas ponuku na uridium. Ja mam tiez podobne, ze na jednom ucte mam stale ponuku na premko a na dalsom ponuku na uridium. No viem, ze na jednom ucte sa mi to zmenilo z ponuky uridia na premko, ked som kupil zlavovy balicek.
     
    bhagira22, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  3. co sa tyka ponuky na zlavu ohladne premium uctu tak ja ju vyuzivam ak neprezeniem zhruba 4 roky a to ako na hlavnom ucte a aj na vedlajsom ucte(sa mi iba zobrazuje tam nehram)
    cize bud premium za 1,6 eura na mesiac vo forme sms alebo platbou za 1,49 eura
    Takze zlava na Premium ucet Existuje
     
    bhagira22, -baghira2- a *SATKO* tohle ocenili.
  4. *SATKO*

    *SATKO* User

    Zrejme si jeden z mala,ktorý ponuku má a tým mýtusom som nemyslel ze klames.Aby to bolo fér,kazdý by mal mat moznost takej ponuky.Ako je teda mozne ze to nemá kazdý ?
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - predpokladam, ze sa ponuka menila roznymi nakupmi, napriklad ked si mal ponuku na ucku a spravil nakup, tak si mal rovnaku alebo inu ponuku na ucko a naopak, ked si nespravil ziadne nakupy, mozno sa to zmenilo na premko aj same po case. Zial nemame informacie ohladne tychto zliav. Ak si kupujes zlavak, pripadne skus ked ti dojde premko kupit zlavak a pockaj 24 hodin, ci sa nezmeni balik.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  6. *SATKO*

    *SATKO* User

    Ok,dík za rady bude ako bude
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    *SATKO* - zial je to len o skusani, pretoze ziadne informacie k tomu neposkytli. Takze len skusanim sa da zistit.
     
    bhagira22, *SATKO* a -baghira2- tohle ocenili.
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.