Akcia Na Urdia

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem iníčávo, 29/3/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. iníčávo

    iníčávo User

    Dobrý deň. Cely tížden je na USA(west) akcia ze 150 000 u za 24e a chcem sa spitat ze ci toto bude platiť keď bude mega happy hour??
    ci mi dá 450 000 u?
    Ďakujem
     
  2. Zafod

    Zafod User

    Jedná se o nabídku která se neodmítá? V tom případě by se na ni MHH měla vztahovat. Hlavně dej pozor aby tato akce byla platná v době tvé platby. Jelikož na USA serveru nehraji, doporučuji přečíst raději všechny informace, které v dané nabídce jsou.
     
    -baghira2- a iníčávo tohle ocenili.
  3. Kubino

    Kubino Guest

    Nejde o server, ponuku mám aj ja. Je to, ako povedal Zafod, jedna z ponúk, ktoré sa neodmietajú - nie akcia. Táto ponuka platí aj počas MHH ale musí sa ti počas MHH zobraziť.

    Ešte niečo k téme?
     
    iníčávo tohle ocenil(a).
  4. iníčávo

    iníčávo User

    Ona sa my má zobraziť keď budem sa prihlasovať? Lebo ona sa zobrazuje keď sa iba prihlásim Dakujem.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Ano ponuka sa zobrazuje počas prihlásenia sa na účet, počas MHH sa skús znovu prihlásiť a ak sa zobrazí treba ju využiť :)
     
    iníčávo tohle ocenil(a).
  6. iníčávo

    iníčávo User

    ešte že dokedy bude trvat??
     
  7. Zafod

    Zafod User

    Přesnou dobu platnosti asi nezjistíš. Já osobně jsem ji měl na účtu tak 3 měsíce, pak jsem neodolal :D.
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  8. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    iníčávo - doba trvania akcie nie je znama,kedze moze sa ti akcia na dany balicek zmenit,no ak sa chystas ju vyuzit,tak to radim cim skor potom.Ale samozrejme si vzdy skontroluj,ci este dany balicek mas aktivny pocas MHH,ked si ho chces zakupit.

    Mas este nieco k teme?
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.