Oznámení Akcie GG na PVE serveroch

Diskuze na fóru 'Oficiální oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 23/3/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Séria víkendových akcii GG na serveri PvE dopadla dobre, a preto budeme odteraz víkendové akcie organizovať aj pre náš server PvE. To znamená, že nasledujúce akcie GG, ako aj Deň Cti a XP, ktoré sa konajú na bežných serveroch, sa v budúcnosti uskutočnia aj na serveri PvE.

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Deň Kronos bohužiaľ neprebiehal tak, ako bol oznámený minulý týždeň. Akcie, ktoré sú naplánované podľa nášho týždenného kalendára nemusia prebehnut, keďže vždy môžu nastať nejaké zmeny.
  Predpoveď je na informovanie našich hráčov o nadchádzajúcich akciách cez víkend, ale nakoniec sú platné iba tie akcie, ktoré sa nakoniec ukážu v samotnej hre. Pokiaľ ide o týždenný prehľad týchto akcii na fóre, je dôležité si uvedomiť: Všetky informácie sa môžu meniť!
  V marci sme testovali niektoré víkendové udalosti na serveri PvE a sme radi, že budeme môcť implementovať bonusové GG Rewards na server PvE aj v apríli.
  Bonusové GG odmeny budú pridané na server PvE až od 6.4.! Akcie Bonus GG Rewards nenájdete v našej týždennej predpovedi, ale s radosťou oznamujeme, že ich čoskoro nájdete na serveri PvE.
  Ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti.

  Váš Darkorbit Tím