Ako najrýchlejšie získať 500 000 000 kreditov?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °~ĐaViĐ~°, 23/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Čaute, tak dnes som tu opäť, potrebujem poradiť, ako najrýchlejšie získať 500 000 000 kreditov. Výbava: 31x lf-3, 8 iris, full elitné pohony, full elitné štíty, P.E.T, a som lv 16. Ďakujem za rady vopred. (a keď máte s tým skúsenosť, tak môžte napísať, ako dlho mi to bude trvať)
     
  2. Gelda

    Gelda User

    Točit VK... 250 000 kreditů z jednoho.
     
  3. A čo to je prosím ťa VK? :) (Veľká krisa?) :D
     
  4. Gelda

    Gelda User

    Áno :) VK je Kristalon :)
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °~ĐaViĐ~° - samozrejme na NPC(tie silnejsie) a pripadne by som odporucil ist na cuby a pokusit sa vziat box,kedze vela hracov to tam nechava a nasledne to cez PETa predat,tiez hrac zarobi pekne vela kreditov z toho.A samozrejme skylab,skylab a este raz skylab.Vdaka nemu som uz zarobil miliardy kreditov,sice to trva,ale vzdy ked sa da si treba poslat bud promerko alebo seprom.
     
  6. Tak na skylabe zarobím 6kk / deň. VK ma moc nebaví točiť :D. A cubov tu na GE 5 moc nepukajú. Nejaká iná možnosť?
     
  7. Gelda

    Gelda User

    Tak vždycky je možnost nakopit miliony Uridia a pak v obchodě nakupovat předměty za Uridium a prodávat je za kredity :D
    Ale nevěřím tomu že by to někdo dělal :D

    Na skylab jsem zapomněl protože jsem to už dost dlouho nedělal... Takže pravda, skylab taky dost vynáší... VK se vyplatěj...
    Jinak když Punisher narazil na cargoboxy, někteří sbírají cargoboxy i u Battleray když hráči ničí interceptory...
     
  8. Zajtra si kúpim premium a kamikadze lv 3 a skúsim pukať protegity. Či to moc nepomôže?
     
  9. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °~ĐaViĐ~° - tak by som dal vsetko na 20.lvl nech si to mozes posielat a vzdy na lod s najvacsim nakladovym priestorom.Ked ta nebavi tocit NPC,tak co cakas,ze tie kredity ti nabehnu same od seba? :rolleyes: Musis preto aj nieco urobit.Pripadne chodte do skupiny viaceri a tak to tocenie bude otazka par sekund a velmi rychlo pojdu dole NPC a ked tam budu nejake aegisky,tak nebudete musiet ani stracat cas na opravu a to uz mozete aj na Uberke tocit Boss a uber NPC.Su hraci,co zarabaju aj na tom s kamikadze.
     
  10. A načo na 20lv? Mám to na 15lv a stále to mám plné :)
     
  11. Gelda

    Gelda User

    Začni posílat a zjistíš že se ti to vyrábí pomalu :D
    Já mám Skylab permanentně na suchu...
     
  12. Posielam si to každý deň a stále to mám plné :). Nákladný priestor mám len 3000 takže sa to stíha vyrábať. A než sa to pošle tak to je 6 hod. :-/
     
  13. Crystal

    Crystal User

    no postav kapuu tam mas 60 mega z jednej :D

    alebo posielaj skylab, alebo toc krysy ci cuby a pouzivaj predaj suriek cez peta, alebo mozem v masku kradnut boxy od cub inej firme natom sa da dobre vyrizovat ak chces kredo

    ina moznost moc nieje

    btw posielanie promerka je dobre pre zaciatocnikov a ten to nepotrebuje na 20lvl, ja osobne uz bez promerka v laseroch ani nikam nejdem cize sa mi neoplati posielat, neostalo by mi na upgrade laserov :)
     
  14. Takže oplatí sa tá investícia 6 000u do toho mechanizmu na predávanie surovín?
     
  15. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Urcite sa oplati investicia do toho mechanizmu,ale odporucil by som ti to skor,ked bude PET na 8.lvly a kupis si mechanizmus na 3.lvly.Tym padom mozes predavat surky kazdych 30s a navysenie mas az o 30%.

    Skylab sice teraz nepocitujes,zeby si mal mozno nedostatok,ale casom si budes chciet istotne seprom posielat a budes rad,ked budes mat vela sepromu k dispozicii ;)

    A co sa tyka toho zarabania,tak cim viac budes hrat a tocit NPC,tym viac aj zarobis.Bez prace nie su kolace,tu plati,ze bez hrania nie su kredity,atd...
     
  16. Mám P.E.Ta lv 8 a mám aj uridium nato lv 3 :). Ale neviem, či si to mám kúpiť.
     
  17. Ten mechanismus určitě. Já dávám citadel za 8,4 mega za 16 hodin, nebo 3x po 8 hodinách v aegisce v promerku, to máš 12,6 mega denně (prodej přes PET, mám jen plus 5 %, jde i 30). Se studijními body ještě víc. Ale to ti vycucne skylab i ve 20 lvl jak nic, jak píšou kolegové.
     
  18. A keď si kúpim ten za 6000u, tak koľko sekúnd musím čakať, kým môžem predať ďaľšie?
     
  19. Asi 5 minut, ale to nenasbíráš, mám ho. Asi nelepší výdělek v kredo budeš mít na 5-2, když se dohodneš s hráči a budeš po nich sbírat, základna na prodej v místě, samá pozitiva :D.
     
  20. Asi si kúpim ten za 6000u tych 37 000u je dosť. A nežere to palivo?
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.