Ako najrýchlejšie získať 500 000 000 kreditov?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem °~ĐaViĐ~°, 23/9/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    °~ĐaViĐ~° - mas teda este nejake otazky k teme alebo ocakavas nejake odpovede?Pretoze ohladne PETa uz bola zalozena tema,takze dalsie otazky na PET smeruj do danej diskusie:Diskuze FAQ: P.E.T. 10
     
  2. kdyz nastartujes auto a nehybes se zere benzin nebo ne? :) samozrejme ze to papa palivo jako vse i samotna petka kdyz ji aktivujes a nic v ni nemas zere palivo, sice min ale zere.
     
  3. Tak určitě, čím víc věcí v PET, tím vyšší spotřeba. Jen ho zapneš a už to žere i ohon od komety u cesty :D, promiň Punisher, omlouváme se, jsme komlexní.
     
  4. Skate

    Skate User

    Ja som si vedel dobre zarobit na 5-2 z piratov je dost kreditov a predavas rovna na tej mape suroviny.
     
    Naposledy upraveno: 23/9/14
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Ja osobne najviac kreditov zarobím na uber mape 4-5, tam to ide jedna radosť. Osobne by som nedoporučoval kupovať mechanizmy na PET, v zárobku kreditov ti nepomôžu, ani lokalizátor, jednoducho choď na 4-5 a strieľaj čo sa pohne, čím silnejšie NPC tým viac kreditov a tým to budeš mať skôr našetrené :)
     
  6. Určitě si zajdi na VK a pár jich udělej... zkus prolétat okraje mapy x-6, často se ti zadaří a najdeš nějakou pěkne rozrupanou kterou udoláš naprosto bez odporu :rolleyes: . Najdi skupinu hráčů a jdi na cubíky, pokud jsem dobře pochopil, tak na serveru kde hraješ se moc nedělají.. takže pokud najdeš nějaké lidi s kterýma to zvládneš rupnout.. budeš moc hned zaletět na další čubinu :p . BVK taky vynese kreditově habaděj. Máš taky možnost udělat Profil Pilota na 25% zisk kreditů navíc. Pro farmáře určitě velice výhodná, dlouhodobá investice :D :D .
    PET mechanizmus na prodávání surovin (30% tj. lvl3) je taky naprostá paráda, pokud chceš kreditky... Pokud pošleš plnej náklaďák ze skylabu a prodáš to skrz PETa, máš z toho ranec :)
    (Ještě si trochu zamachruju, mám koupeno 12 protokolů lvl3 na sklad a na citadelce mám 20.5k prostoru) pokud si pošlu promerko a prodám přes petíka, je z toho habaděj :D:D:D) V budoucnu doporučuji :rolleyes::rolleyes::p
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  7. Dobre ďakujem za odpovede. Mám problém s nahratím fotky do profilu pilota, mám založiť novú tému?
     
  8. Kubino

    Kubino Guest

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.