Ako predist banu na chat?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -Kaperko-, 30/4/15.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. -Kaperko-

    -Kaperko- User

    Zdravim, mal by som otazku ohladne slov ktore sa nesmu pouzivat na chate a hrozi za ne ban, su niekde zverejnene?
    Chapem ze kazdy by sa mal spravat slusne a tak by mu nemal hrozit ban, ale nechapem niektore vyrazy co sa nesmu pouzivat.
    Nedavno som totiz dostal ban {Dňa 29-04-2015 o 17:38:49 si bol 1 deň/dní %BLOCKED. Opätovne sa môžeš prihlásiť až dňa 30-04-2015 o 17:38:49.}
    Za obycajne slovo "iba" vo vete v zmysle: "mal si palit iba stred." Vobec nechapem ako je mozne ze sa taketo obycajne bezne pouzivane slovo nesmie pisat. Nie som sam co za toto slovo bol zablokovany, par dni dozadu sa to stalo aj spoluhracovi z klanu.

    Neziadam o odbanovanie, do vecera je to prec, ale neda sa spravit nejeky ten verejne pristupny zoznam? aspon z aktivity samotnych hracov co ban dostali za nic a zverejnovali tu niekde v nejakej teme co sa pisat nema?
     
    MatejJanos76 tohle ocenil(a).
  2. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -Kaperko- ale no tak, neverim tomu ze jsi dostal ban za 'iba' , za tohle a ani za zadna jina slova ktera se bezne pouzivaji a neodporuji pravidlum chatu ban nedostanes. Seznam nevhodnych vyrazu nikde zverejneny neni, proc asi? :rolleyes: Kazdy kdo zna pravidla chatu a ridi se jimi, zadny takovy seznam nepotrebuje.
     
  3. Korben

    Korben User

    Nie , nie sú. Nebudú sa predsa zverejňovať nevhodné výrazy.

    Ban si na 100% za slovo "iba" nedostal a okrem toho si asi písal v skupine alebo v privátnej miestnosti a tak mi žiadny ban nenašlo , no za slovíčko "iba" to určite nebolo.
     
  4. VERkami74

    VERkami74 User

    Jo a toho herkula sem dostal tak jsem v pohodě jinak dík ale výhovorky píšem len pre seba :))
     
    Naposledy upraveno: 3/5/15
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Velké H a myslel si Herkula hej. To je mužský rod, takéto rozprávky prosím nerozprávaj nám o_O
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  6. |Oromë|

    |Oromë| User

    VERkami74 A preco si napisal len H a nie cele slovo? Prepac, ale toto je vyhovorka tipu pes mi zozral domacu ulohu. :rolleyes:

    Problem je v obyvateloch CZ chatov a nie v moderatoroch, robia si len svoju pracu a je im ukradnute komu daju ban, kto porusi pravidlo = ban a tam to aj konci. ;)
     
    Spartakus tohle ocenil(a).
  7. Korben

    Korben User

    VERkami74 Keď budem potrebovať nejakú výhovorku, tak ti určite napíšem. :D
     
  8. Drift1

    Drift1 User

    Takže seznam jo?:D
    Lampa,lama,sedlák,nabitka,bukvice,adidas,kolotoč,***,boter,botka,program.....samozřejmě i obcházení systému a neslušné nadávky...je toho dost ale jak říkám,kdo píše jako člověk tak nemá problém.
     
  9. Drift1 - teda u některých těch výrazů by mě ani ve snu nenapadlo, že jsou zakázané (pravda je, že na chat moc nechodím). Proč třeba adidas? Nežádoucí reklama, nebo to má skrytý význam?
     
  10. Drift1

    Drift1 User

    Má to skrytý význam a současně i reklama.Na reklamní produkty se to vztahuje vždy ať jde o nabídky,předměty nebo reklamy na jiné hry.Co se týká skrytého významu tak jde o poukazování na podpurné programy..kdyby někdo napsal,,hele přestaň adidasko,, tak s určitostí ti administrátor//přinejmenším// napaří ban minimálně na dva dny.
    V mém příspévku jsou hvězdičky,tzn. že i zde jsem použil slovo které jsem neměl a je zde nevhodné,tak si domysli jaký by to mělo následek v herním chatu.
     
  11. Ale notak no, ty co hraju tuto hru dlhsie vedia ze obcas sa podari i neopravneny ban, ale skor kick z chatu prenic zanic. Ale ked mi da admin za: ...tie male svine protegity... ban za urazanie hraca :) tak sa ospravedlnujem protegitom ze som ich urazil :)
    To len taka usmevna poznamka nemusite nic riesit a presetrovat.
     
  12. Korben

    Korben User

    ┼►JosseGrunge◄┼ To si skôr dostal za urážku svine a hrám túto hru dlhšie a viem že každý ban je oprávnený. Neoprávnený je v tedy, ak moderátorovi chatu poskočí chat a ban udelí inému.

    Inak moderátor má k dispozícii predpísané moduly, ktoré používa pri dávaní banu a tieto moduly neobsahujú všetky možné prehrešky na chate. Tak že použije to čo má k dispozícii.
    A ban a kick je rozdiel a som si na 100% istý, že to nebol admin. To je tiež len taká úsmevná poznámka. :)
     
  13. Badmaniak

    Badmaniak User

    Mě třeba systém neustále kickuje za to, že nepoužívám diakritiku. :)
    Píšu rychle a normálně slušně něco jako "jsem zas blbě přehodil konfu", jenže "blbě" bez háčku už je na kick. A tohle se mi děje furt. S jinejma slovama asi problém nemám.
    Jo a nějakou dobu byl kick i za slova jako "dýně". :D
     
  14. Badmaniak tak trochu popřemýšlej...blbě ->bez diakritiky = blbe - což systém chápe jako urážku v imperativu. Pochop, že systém nepozná kontext věty nebo jak to bylo myšlené.
     
  15. -xghost-

    -xghost- User

    Jo dýně, tu jsem někde dřív četl, že je jako lama. To moc nechápu. Já myslel, že to vzniklo při dýňové slavnosti, protože se hráči furt ptali "kdy už budou dýně?" :)
     
  16. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    -xghost- no nevim kde jsi to cetl, ale kick za dyne vznikl prave kvuli spamovani behem akce. :)
    Btw. Ale kdyz nekomu napises ze je dyne, tak to asi take nebude zrovna lichotka. :)
     
  17. -xghost-

    -xghost- User

  18. |Oromë|

    |Oromë| User

    -xghost- To som si ja myslel zle, jj vzniklo to pri spominanej akcii, no keby niekomu poviem, ze je dyna(tekvica=duta hlava) tak asi to tiez nebude zrovna slusne. ;)

    Nastavenie nejakeho slova na kick je len reakcia na spravanie hracov v hre, takze zalezi hlavne od nich co sa bude trestat.
     
  19. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ako pisete na TS, to je uz na vas, ale na fore alebo chate DO sa musite vyjadrovat slusne.
    Autor dostal dost odpovedi, dalej nevidim nic k rieseniu.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.