Ako vybrať spravnu formaciu

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem Andseyne, 22/8/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Andseyne

    Andseyne User

    Dobrý deň, chcel by som sa spýtať že ktorú formaciu by som si mal kupiť ako prvu, Falter formaciu na lovenie hračov alebo radšej srdcovu na ničenie npc a pod. alebo ak mate ine napady .. dakujem :)
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Predpokladam,ze chces viest diskusiu na tuto temu,takze si temu dovolim presunut do vhodnejsej sekcie.
    Presunute.
     
  3. =Marvin=

    =Marvin= Guest

    Andseyne mohl bys take napsat jakou mas vybavu, kolik mas SB, jakym stylem hrajes.. Od toho se vse odviji. ;) Jinak podle mne je na NPC 100%-ne nejlepsi formace Netopyr. :)
     
  4. TRIXT

    TRIXT User

    Andseyne: Pokud chodíš na piráty, pak diamant. Pokud spíš střílíš NPC a lovcům se snažíš utíkat, pak srdce. Nebo je tvojí prioritou lov?

    P.S.: Pokud s koupením formace nespěcháš a lovíš hlavně NPC, pak vydrž na dušičky, to by mohl být v prodeji Netopýr.
     
  5. Andseyne

    Andseyne User

    14 SB full lf-3 full štity 8 iris, a neviem si praveže vybrať ked stale lietam na všetkych mapach :)
     
    Naposledy upraveno: 22/8/14
  6. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Andseyne - vzhladom na tvoju vybavu by som faltera neodporucal.Skor to srdce,to je si myslim vynikajuca formacia,kedze doda aj HP aj stity a myslim si,ze taky velky dmg nedavas,zeby si to pocitil na tom nejak.
     
  7. Já začínal srdce, když došly (tlustý lasery) body, pak motýl na lov a ještě, na serverech co mám 500 000 štítů chystám diamant.
     
  8. Spartakus

    Spartakus User

    Já začínal Diamantem, když ne něm byla ta ,,úžasná chyba´´ Dneska se jí ani nedotknu, protože je mi na prd. Požívám Srdce, př útoku na NPC přehodím na Netopýra a potom zase Srdce. Na dokončení úkolů používám Falangu. Jinak na lov hráčů kombinuji Srdce a Motýla.
     
  9. Andseyne

    Andseyne User

    Aha, takže mal by som začať srdcom? :)
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Andseyne - urcite by som tym zacal,kedze este nie si elitny hrac a nemas vysoky dmg,takze pri niceni NPC nepocitis nejak velmi tu ujmu na dmg.A v takychto pripadoch rozhodovania sa je dobre spravit aj anketu,pre lepsiu prehladnost ;)
     
  11. Andseyne

    Andseyne User

    Dobre tak teda dakujem vám za rady/odpovede možete uzamknuť :)

    PS: Začnem teda Srdcom.
     
    Cruenta†Ultionem tohle ocenil(a).
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.