Ako zistit ID hráča z externej profilovej stranky

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem KOKO, 14/10/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. MINNORIT

    MINNORIT User

    odkedy ukradli učet kamaratovi som si mail zabezpečit z 3fazovym zabezpečenym čiže ak sa mi nabura na učet tak na mail nie by musel poslat sms kod a ešte pod otazku na prihlasenie sa do mailu :) alebo mi šlohnut notas :D:D:D čo v robote by sa aj mohlo stat preto som si zahesloval tak že ked zabudenem heslo budem musiet znova inštalovat novy WIN :D stači zavriet notas a neda sa do neho dostat v biose zaheslovane je dost tažke preluskat :D:D:D a ked zlodej zbada notas tak račej štopne firemny PC All in one takmer novy krasny čistučky nie ako moj notas :):D
     
  2. KOKO

    KOKO User

    -baghira2- ID som chcel preto aby som ho mohol poslat podpore aby mohla účet zablokovat lebo niekde sa písalo neviem kde :) že pri komunukaciu z podporou treba mat aj ID lebo inak ta pošlu do teplých krajín

    -baghira2- viem že učet mi už nevratia toho som si vedomí ale išlo mi to aby som ten ucet mohol zablokovat nebudem ho mat ja nebude ho mat nik !!

    ZOHAN na toto som potom presne pomislel https://board-cs.darkorbit.com/threads/problemy-so-zmenou-udajov-pouzivatela.114122/ a viete čo je natom najlepšie : Problémy so zmenou hesla by už NEMALI byť. aha ale možu byt hej ? nenapisali to moc dôverčivo. Možno tá dotyčna osoba predsa len našla sposob ako obíst system a využila pokym sa da. a čo ked zato je všetko zodpovedne BP ale sa k tomu neprizná lebo vedia že to dodrbali ale to nevedia opravit (moja uvaha)
     
  3. ZOHAN

    ZOHAN User

    Máme na to zcela stejný názor, bohužel.
    A bohužel my piloti s tím nic neuděláme.
     
  4. KOKO

    KOKO User

    ZOHAN velke škoda že mi s tým robit nemožme nič my sme nato mali páni.

    no zistil som to čo som zistil možno aj mal zistit alebo chcel zistit ? :rolleyes: neviem

    nemam už otazky možte tému uzavriet
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    KOKO - keby to bolo tak ako popisujes, tak by tym sposobom, ktory uvadzas pokradli TOP ucty a pochybujem, ze tvoj bol napriklad v TOP10.
    Na ziadost autora temy ju uzatvaram.

    LOCK!
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.