aktivita

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem mm490, 18/7/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mm490

    mm490 User

    dobry den chcel by som sa popytat ze ktory server je najaktivnejsi co sa tyka aktivity hracov ?
    lebo som prisiel po par rokov naspet a pozeram ze vsade prazdno a sameho ma to nebavi
     
  2. svi1

    svi1 User

    mm490 nejaktivnější servery jsou ty nejstarší globálky, jako například GE (Globální Evropa).
     
  3. mm490

    mm490 User

    hravam na globalnej europe 2 a to sa cudujem ze tu je vzduchoprazdno
    ked som hraval predrokmi to bolo ako rano o 7:00 v obchode na rozky ani pohnut sa nedalo
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    mm490 - najvacsi pocet hracov z CZ a GE serverov je urcite GE1, lenze tam je aj strasne vela lovcov, takze ked budes farmit, tak ocakavaj, ze kazdu chvilku ta pride niekto strielat, preto nie su ani prazdnejsie servery zla volba. GE2 je trosku prazdnejsia, ale nedychaju ti tak moc na krk lovci a samozrejme je dobre si zvolit nejaky vhodny klan a s nimi potom robis ulohy, brany, strazenie zakladne, lov atd...
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  5. mm490

    mm490 User

    prazdnejsi server zrovna nehladam
    skusim tu GE1 samozrejme lovci mi nevadia to ku hre patri a vtedy som ma ten nadych
    este by som sa chcel opytat na server GE7 ako je to s tym
    a o klane to samozrejme ze ano
    ale dakujem za info
     
    svi1 tohle ocenil(a).
  6. -baghira2-

    -baghira2- User

    Na amerických globálkach je to tiež poriadne preplnené. Dnes na PvP mapách na GA2 sa to nimi len tak hemžilo.
    Úplne to tam všetko valcujú eic piloti a veľmi jasne prevažujú všetké firmy v Dominancii. A to ešte nehovorím o GA1.

    P.S.: Na GE7 hrajem a je tam poriadne drsno. O hráčov tam, nie je žiadna núdza.
    Je tam veľmi rušno, živo, veselo a súboje sú fakt veľmi napínavé.
    A čo sa týka eventu Dominancia, na PvP mapách sa to len tak hemží veľmi silnými lovcami.

    Hrajú tam tak známi hráči ako Masaka, Apo alebo Terror of the Legend.
    A na chate prevažuje skôr slovenská komunita. Takže jej dobre rozumieť.
     
    Naposledy upraveno: 18/7/17
  7. mm490

    mm490 User

    baghira2 dakujem ti vcera som zalozil na GE7 a tiez sa mi tam ako novacikovi pacilo
    este skusim GE1
    ale predovsetkym dakujem vam vsetkym za rady :)
     
  8. mm490 Určitě stojí za to zkusit GE.:rolleyes: Hlavně ta aktivita je tam asi taková že na jedné jejich mapě hraje víc lodí než na cz1.:D Ale GE 7 možná budou legendy jak píše pan -baghira2- :confused:určitě si nech od něj poradit je to zkušený hráč. ;) [​IMG]
     
    βℓĭzZzαяđ a HEROBRINE tohle ocenili.
  9. Sentiero

    Sentiero User

    mm490 Nejvíc hráčů najdeš opravdu na GE. Jen upozorním, že právě probíhá akce, takže těch lodí je na mapách daleko víc, než obvykle. Tak abys pak nebyl zklamaný. Každopádně oproti jiným servrům, je tam vždycky co střílet.

    -baghira2- prosím tě, když už chceš někomu radit, tak piš fakta. Obzvlášť když se to týká nováčků. My, co se na foru pohybujeme často, víme, jakou informační hodnotu mají tvoje příspěvky. Nováček to pozná jen těžko.
    Na GE7 zase tolik hráčů není. A že je tam drsno, rušno a živo... To možná tak, když hráč vletí na nějakou minu.
    A na chatu, že je většinou slovenská komunita? To bude asi proto, že máš nastavenou češtinu nebo slovenštinu. Kdyby sis nastavil španělštinu, tak jaká asi bude na chatu komunita?
     
  10. Ideální volba GE1 v dnešní době..pokud vydržíš a získáš výbavu, určitě toho nebudeš litovat :)
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    *jakub1310* byls někdy vůbec na GE7, nebo tady jenom plácaš do větru?

    Mám tam několik kontaktů. Také znám odtud hráče MadeinChina s arktickým citadell.
    Mé poradí klanů tam: 695. Spojko s klanem ΣxƆãŁȈβɄƦ™ A hrají tam od 14-03-2012

    *jakub1310* píše jenom proto, nebo závidí.
    Sentiero Prosím, mírni se. Na GE7 je opravdu rušno aj mimo akce /eventy/. Osobní skušenost.
    Hráčů jako lovců, je tam opravdu jako much v létě. A co se týče hráčů, o těch tam nouze není.
    Pokud vím tak hraješ cz1 nebo i cz2. A radíš hráči o GE7, o které si nemyslím, že máš až takové dobré skušenosti.

    Také na chatu GE7 je dost lidí co píšou v slovenštině. Masaka také. A snaží se každému poradit a jít vstříc.
    Na mínu sem tam ani jednou nenaletel. Opravdu, včera sem měl tou čest být sundán na PvP mapě 4-3 hráčem
    Terror of the Legend. Na rozdíl od těch co sem přispívají, mě tam na GE7 ani jednou takhle neuráželi.
    - Mám tam i své kontakty a zopár přátel. Tato komunita na fóru se snaží, sílou mocí shodit mé skušenosti s GE7.
    Což rozhodně a vůbec nemůže být pravdou. Sentiero, ptám se? A Ty si jako poradila tomuto hráči?

    Už se jenom zeptám? Proč tolik hnoje třeba na mě házet? To by už snad stačilo.
    A jak by se Ti líbilo, kdyby tady všychni kritizovali jenom Tvůj jediný prešlap, neboli omyl.
    Sme jenom lidé a chyby děláme jenom proto, aby sme se na nich poučili a tým se jim pro příště vyhnuli.
    Nakolik člověk rozumný je tvorem omylným, který se učí i z vlastních chyb. I když někdy toho namluvím až moc. ;)
     
    Naposledy upraveno: 18/7/17
  12. Sentiero

    Sentiero User

    -baghira2-
    Pokud není akce, tak na žádným servru není tak moc rušno, jak tady popisuješ. Byly časy, kdy jsem prolítávala všechny globální servry. Nejlíp je na tom GE. Na ostatních servrech je to slabota. To se týká i těch posledních globálních servrů. Jsou na tom možná líp než cz servry, ale to je tak všechno.

    Zase píšeš o něčem, o čem nic nevíš. Já hraji na GE1.

    Na globálních servrech je chat většinu času prázdný. Jen občas tam někdo něco napíše a rozvine se debata. Jinak je tam mrtvo. Naopak na cz servrech to na chatu žije, ale co jsem viděla, tak úroveň komunikace je, jak to nazvat, no slabá.
    Nikdo ti nebere tvoje zkušenosti. Ty si klidně nech. Jen pochop jednu věc. Pokud přijde na forum hráč, který potřebuje poradit, tak očekává smysluplné informace zakládající se na faktech. Ne barvitě rozepsané tvoje zážitky.

    Pokud si ještě jednou přečteš pozorně můj předešlý příspěvek, tak snad poznáš, jak jsem autorovi poradila.

    Ano chybovat je lidské a aby si člověk chyby uvědomil, tak je někdy potřeba, aby jej na ně někdo upozornil. Nikdo na tebe nekydá hnůj ani tě neuráží. Jen se ti já a někdy i ostatní snažíme vysvětlit, abys psal jen ty věci, které jsou podstatné a zakládají se na skutečnostech, protože ta omáčka okolo, je úplně zbytečná.
     
  13. -baghira2- tohle ocenil(a).
  14. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Kedze autor dostal dost odpovedi v tomto vlakne a uz sa tu zas polemizuje zbytocne, tak si ho dovolim uzavriet uz, kedze je jasne, ze najviac hracov je na GE1 v ramci nasej komunity. ;)

    Uzavrete,LOCK!
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.