Oznámení Aktualizácia o problémoch so serverom a prístup nových URL k rôznym prihlasovacím stránkam

Diskuze na fóru 'Technická oznámení' zahájená uživatelem Punisher, 25/5/21.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
 1. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Počas posledných týždňov došlo na webe DarkOrbit k sérii útokov, ktoré spôsobili technické problémy a následne aj nedávne problémy so serverom. Od minulej nedele (23.05.2021) došlo k oprave, ktorá sa snaží tento problém zmierniť. Uisťujeme vás, že budeme naďalej aktívne pracovať na stabilizácii serverov. Okrem toho sme do klienta DarkOrbit pridali úpravu, ktorá umožňuje hráčom prístup k rôznym prihlasovacím stránkam v prípade, že je predvolená prihlasovacia stránka nefunkčná. Pokiaľ sa nemôžete prihlásiť na prihlasovaciu stránku, skúste prepnúť URL cez ponuku klienta DarkOrbit a načítať inú prihlasovaciu stránku. Z tejto stránky si môžete zvoliť príslušnú inštanciu a prihlásiť sa:

  image001.png

  O pokroku vás budeme priebežne informovať a vážime si vašu trpezlivosť, keď pracujeme na vyriešení problému. Ospravedlňujeme sa za spôsobené nepríjemnosti!

  Váš Darkorbit Tím
   
 2. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Po včerajšej synchronizácii máme od hráčov veľa správ ohľadne problémov s inštaláciou klienta DarkOrbit, ktoré majú za následok nemožnosť prístupu na mapu. Sme si toho vedomí a momentálne to skúmame. Okrem toho plánujeme predĺženie akcie, aby sme zaistili, že hráči, ktorí sa doteraz nemohli pripojiť, nestratia svoje odmeny. Poskytneme ďalšie oznámenie v nasledujúcich dňoch, keď si budeme istí, že problémy s inštaláciou klienta už sú vyriešené. Za problémy sa skutočne ospravedlňujeme a budeme vás informovať.

  Váš Darkorbit Tím
   
 3. Punisher

  Punisher Board Administrator Team Darkorbit

  Ahoj piloti!

  Odhaľovanie a zistenie problému trvalo nejaký čas. Teraz sa to však zdá byť opravené. Dúfam, že su už vyriešené problémy všetkých hráčov. Ak stále existujú hráči, ktorí majú problémy, tak nás informujte o tom, aby sme mohli pokračovať vo vyšetrovaní.

  Váš Darkorbit Tím
   
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.