Aký je vhodný prehliadač pre hru Darkorbit

Diskuze na fóru 'Diskuzní koutek' zahájená uživatelem Punisher, 7/5/20.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
  1. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ahojte piloti!

    Táto diskusia bola vytvorená za účelom diskutovania hráčov aj členov tímu o rôznych prehliadačoch, ktoré sú najoptimálnejšie pre hru darkorbit. Pokiaľ teda uvediete na akom prehliadači hráte, tak uveďte prosím aj to, prečo si myslíte, že je daný prehliadač najvhodnejší pre túto hru. Účelom tejto diskusie je pomôcť sa rozhodnúť tým hráčom, ktorí nemusia byť technicky zdatní alebo sa im proste nechce skúšať samostatne jednotlivé prehliadače a tým pádom sa môžu ukracovať o lepši herný zážitok. Verím, že tu budú hráči diskutovať medzi sebou a nie sa hádať, pretože ide o to, aby si hráči prečítali čo najkonštruktívnejšie príspevky a na základe nich sa mohli rozhodnúť pre vhodný prehliadač.
     
  2. ZOHAN

    ZOHAN User

    Proč to sem dáváte, když v prosinci 2020 končí podpora FP?
    Ten, kdo dokáže optimalizovat hru na účtu ZOHAN a hra nebude vykazovat bugy, lagy a po nalogování či proportování nebudu mít cca. 5-ti vteřinové záseky, tak tomu hráči zakoupím roční premium? Nějaké návrhy na řešení?:)
    A ne že mi tu dáte kupon na farmeramu.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
    P.S. SR WARE IRON
    Jo a ještě doplním, že se to týká 2D, poněvadž ze 3 D mě bolí oči.
     
  3. Dřív jsem hrával na Maxthonu tam to šlapalo nejlépe pro muj PC , tedkon převážně Firefox a v dnešní době už je jedno na jakém prohlížeči hráči hrají - lagy jsou už součastí hry (nejhuř v nedeli) a to se bude opravovat dlouhou dobu jako např. kontakty , autíčka , bugy a prkotiny . Jen je divné že se už tu nepíše co se opravilo jako dřív :D Ale hlavně že jedou pořád akce akce a akce platit platit ale starat se o hru aby byla hratelná a proboha poctivá ? :rolleyes: Ta hra by se měla prejmenovat na Lag B... Orbit vstupte do hry kde nikdo nesedí :D:D
     
  4. -baghira2-

    -baghira2- User

    Do 12 ledna 2020 sem hrával na Chrome. Pak to šlo od 10 k 5. A nešlo již s Chrome, vůbec nic udělat. Bohužel.
    Pak sem od 15 ledna 2020 přesedlal na Operu G-X a u něj, již sem zůstal. Zatím je to pro mě, nejlepší prohlížeč.

    Bez větších problémů až na lagy, které v poslední době, sužují snad téměř každého hráče. Tým se nedá vyhnout.:(

    Vypadá to tak, že aktuálně je Opera G-X jeden z prohlížečů, který je nejoptimálnější pro hru darkorbit. Alespoň zatím.
    Proč si to myslím? Protože o tom psal i současný team leader zde: chyba-vstup-do-hangaru Také sem stejného názoru.

    "Opera GX se mi osvědčila asi nejvíc, tam celkově konstantně pozoruji nejméně problémů s FP a výkonem hry, aspoň na svém PC."
    Celkově na mě Opera GX působí jako plynulejší a bez trhání a sekání, jako to činí na Chrome.

    Kdyby ste hledali, kde stáhnout Operu GX, pozrite zde: #3 Psal o tom hráč Septarzx. Také sem otevřen pro diskuzi, zde ve vláknu. :)
    Nakolik Opera G-X je jenom, jeden prohlížeč z mnoha. Ovšem, pokud by se zde našel někdo, kdo by snad poradil ještě lepší prohlížeč.
     
    Naposledy upraveno: 7/5/20
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja som par prehliadacov tiez otestoval ako chrome, opera, maxton 4,5.
    Najnizsie hodnoty memory pri zapnuti hry boli pri maxton 5 a to zhruba okolo 180. Ostatne prehliadaci mali viac. Cim je to cislo vyssie, tym viac dochadza k znizeniu FPS v hre, preto odporucam si zapnut v hre FPS, aby ste si priebezne kontrolovali tieto hodnoty a ako nahle sa memory dvihne, odporucam relog, pretoze pri nejakych 600+ (necele dve hodiny hrania) uz moze dochadzat k postupnemu zniznovaniu FPS
    Prehliadace som testoval v branach.
     
  6. Osobne používam Chrome už vyše 11 rokov a stále bez problémov. Skúšal som veľa iných... Maxthon, Mozilla, Opera... no ani na jednom z nich mi to nešlo tak plynule ako na Chrome.
    Punisher - 2 hodiny hrania ? :D:D to stojíš len na porte nie ?
    Skús loviť, preskakovať portami a máš 600 MEM za menej než pol hoďky.
    Myslím, že MEM je ten najmenší problém, ktorý sa dokáže vyriešiť za cca. 15 sekúnd.:cool:
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    FrOg!_Is_Back_[SvK] - na chrome ti MEM skoci o dost rychlejsie ako na maxton 5. Preto som nan presiel a nejeden streamer odporuca skor operu, ci maxton. No cakam na akciu ako Hitac, ci Demaner a tam to bude najlepsie otestovat, pretoze je to velka zataz a mne osobne robilo problem aj preportovat na chrome. MEM mozes sice vyriesit za par sekund, avsak koho by bavilo ist neustale relog, ze? :D
     
  8. -baghira2-

    -baghira2- User

    Chrome by som neodporúčal. Problémy s hangárom. Dobrou témou je: chyba-vstup-do-hangaru
    Tento prehliadač, by som nikomu neodporúčal. Mal som s ním len trápenie a 1000+1 problémov.

    Opera G-X: fps je na nej v rozmedzí od 25 do 58. Za posledné dni, ani jediný problém. Aktuálne.
    Memory: od 256 po 305 MB. Úplná pohodička i napriek tomu, že je nedeľa. typ: v10.0.43155714

    Pri väčšej zátaží už bol problém s lagmi. Pred 3 týždňami. Ale netrvali nejako enormne dlho.
    Len kratší čas do 5 minút. Ale aj to, dokáže človeka rozhodiť, ak má málo času a veľa serverov.

    Punisher áno, pri väčšej záťaži počas eventov, tiež to budem monitorovať, pozorovať a hlásiť to tu.
    Pre mňa bol Chrome, jedna veľmi veľká katastrofa. Možno že veľa záleží i od typu PC. Možné to je.

    Odteraz si to budem svedomito zapisovať ako dôkladný pozorovateľ. A porovnávať to s výsledkami.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  9. -baghira2- - To ja mám na Chrome 58-61 FPS pri státi na čistej mape. https://ctrlv.cz/5tSS
    V boji 1v1 je to +-50 FPS... a keď sú pretlaky na mape, tak to mám 20-30 FPS
     
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Tak ono zalezi aj od toho, ze ci hrate v 2D alebo 3D. Ja som tie prehliadace testoval v 3D, ale mozno ze niekto pouziva operu s 2D a je to super, netusim.
     
  11. -baghira2-

    -baghira2- User

    Punisher áno máš pravdu. Používam Operu G-X v 2D a nestačím si to vynachváliť, aké je to super.
     
    bhagira22 tohle ocenil(a).
  12. Používám Operu v 3D, jede naprosto bez problémů a vyzkoušel jsem skoro vše. Opera je pro mě nejlepší volba.
     
  13. Clypsso

    Clypsso User

    kukam že vačšinou tu každy použiva Operu GX.Mate tam nastavane aj obmedzenie na RAMku a CPU či to použivate tak ako je bez obmedzeni ?
     
  14. ZOHAN

    ZOHAN User

    A proč chceš něco omezovat?
     
    pavlaplán119 tohle ocenil(a).
  15. Clypsso

    Clypsso User

    kvoli nižsiemu zataženiu počitača a vysšiemu vykonu prehliadača.či takto to nefunguje ?
     
  16. josef402

    josef402 User

    nechci zakládat nove vlakno .tak to dam sem :rolleyes:zatím este jedu na PC-win.7 A UVAZUJU SI DAT 10:cool: pude mi hrat dark dik za vase rady:)
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.
  17. jaritko

    jaritko User

    Pôjde, samozrejme podľa počasia nad centrálou BP.
     
    bhagira22 a -baghira2- tohle ocenili.