aky ma zmysel cbo municia?

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem SSCUltimateAero, 25/6/17.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. mam taku malu otazočku: s cbo municiou davam taky dmg ako s x3 municiou pričom piše ze cbo municia dva dmg ako x3 + x1 transfer sab ciže by malo mať dmg ako x4ka no nie?
    Bo potom nema zmysel ta municia aby stala 5uri/kus ked je len ako x4ka
     
  2. Borat

    Borat User

    Skúšal si ju? Ta municia ma zmysel v tom, že dáva dmg, ale aj vysava štít ako sab munícia preto stojí toľko.
     
  3. jj skusal ale ked tak zratas tak je to aj tak len x4 lebo x3 berie a len x1 ti prida stit ale mala by fungovat tak, že zoberie superovi ako x4( x3 munka+x1 sab) a prida ti x1 transfer stitu ciže podstate ako x5 by mala byt silna nie len ako x4 inač nema fakt zmysel
     
  4. Borat

    Borat User

    CBO munícia berie dmg ako laser X3 a má transfer štítu ako x1. Takže ohľadom dmg je slabšia ako x4, ale ako bonus má transfér štítu.
     
  5. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero - s tou muni hraci chodili hlavne na JPA, kedze bola lepsia v podstate ako x4 bo sice menej brala len ako x3, ale sabovanie je ako x2, cize dohromady x5. Samozrejme super musi mat stity pri utoku bo inak beries len x3. Velmi dobra muni v boji, ked ju vies pouzivat, ale draha.
     
    Cruenta†Ultionem a -baghira2- tohle ocenili.
  6. Warden

    Warden User

    OxiduswOw~: Moc jsem se s touto municí nepotkal, neb nikdy nebylo moc uridia nazbyt, ale cituji z popisu munice v hangáru:

    "Combo-100 he vzácná munice, která kombinuje poškozující účinek munice MCB-50 s transferem štítu munice SAB-50"

    Z tohoto popisu možná vychází Punisher.
     
  7. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OxiduswOw~ - pouzivali ju hraci v JPA, a ja som ju kvoli tomu tiez davno kupoval. Keby to bol nezmysel, tak by neplytvali tak drahou municiou ale x4 nemyslis?? Navyse nezabudaj na to, ze ty odsajes superovy tie stity, takze sa transferuje na tvoju lod jeho stit. Hral si s tou muni uz aspon? Pretoze ja som ju v JPA pouzival a kombinoval s RSB a ked hrac nemal stity, tak az vtedy som siel s x4.
    Pozri si videa na YT, kde hraci pouzivaju tu muni a potom sam uvidis, ze je to lepsie ako x4, pokial s tym vies narabat a sice draha muni, ale su hraci,co si to mozu dovolit, hlavne pocas JPA bola velmi oblubena ta municia.
     
  8. ta ja mam jej 60 000 ciže len na fulky ju budem použivat no nwm ci je silnejsia ako x4 ale rozhodne solu s kombinaciou zo sar 02 sa da fajne pretahovat boj s nou aspon
     
  9. Warden

    Warden User

    SSCUltimateAero: Pokud má soupeř štíty, pak je určitě silnější jak X4. Počítej, X3 + i kdyby SAB X1 + transfer štítů na tvoji loď, pak by musel soupeř, který má DMG jako ty, použít munici X5 aby se ti vyrovnal. Ale jak říkám, musí mít soupeř štíty (a ty nesmíš mít motýla ;)). Pozor na okamžik přepnutí na X4. Pokud to neuděláš včas, tvá výhoda se ztratí.
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
  10. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    SSCUltimateAero - tuto municiu bolo velmi tazke aj v hre zohnat, aj ked teraz je nejak dlho k dispozicii. Pamatam si, ze som cakal aj mesiace kym ju dali do obchodu a nakupil som ju na JPA a teraz jej mam trochu viac, ale ponecham na UBA aspon. Takmer vzdy ma vyradil po niekolkych kolach prave hrac, co disponoval touto muni a preto som si ju aj ja nakupil.
    Staci si dat na YT JPA winner a pozriet si aka municia bola pouzivana v bojoch a potom bude uz dufam kazdemu jasne, ze ta muni je lepsia nez x4 ;)
     
    -baghira2- tohle ocenil(a).
  11. jj presne toto video som kukal pred cvilou :D :D
    No ok teda tak snad mi pomože vyhrat fighty ta munka a jj viem ze musim prepnuit na x4 ked dojdu sttity superovi
    Takže diky za objasnenenie možte LOCK;);)
     
  12. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    OxiduswOw~ - x1 odsajes hracovi a to mnozstvo pribudne k tvojej lodi, preto som napisal x2 ( x1 odsajes + x1 pribudne na tvoju lod = x2) . Ja uz neviem ako by som to mohol jednoduchsie vysvetlit :rolleyes:
    Este aj na tom videu to mas napisane, ze x1 nie je x1, kedze transfer stitu je ako x1 + x1, co z toho robi akoby x2. Preto som napisal uz konecny vysledok co je x5 kedze x1 ako je na videu je 15k a vysledok je 75k, co je 5-nasobok a preto to moje x5;)
    To sme radi, ze sme ti zodpovedali otazku :)
    Na ziadost autora uzatvaram.

    Zodpovedane,uzavrete,LOCK!
     
    SSCUltimateAero a -baghira2- tohle ocenili.
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.