Alfa a Beta- konfigurace

Diskuze na fóru 'Archív všeho dalšího' zahájená uživatelem -*PitrasCz*-, 3/2/14.

Milý(á) fórum uživatel (ko),

pokud chcete být na fóru aktivní a máte zájem se zúčastnit v různých diskuzích a využívat dané fórum musíš se nejdříve přihlásit do hry. Pokud nemáš žádný herní účet, prosím, zaregistruj se. Těšíme se na Tvou návštěvu na našem fóru! „do hry“
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.
  1. Ahoj. Mám postavené 2 brány, alfu a betu a chtěl bych se zeptat jak udělat konfy aby jejich projetí bylo co nejlehčí. Mám následujici výbavu: 8 IRIS,18 SB,Full šity, full pohony a chybi 8 LF3 do irisek =) Díky
     
  2. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    Ja pouzivam pomalu konfi,kedze rychlost v brane neni nutna(pokial nejde o protegitov),takze si dam do lode stity a do stihaciek lasery.Branu aj s tou vybavou by si mal zvladnut.Alfa je moc lahka a beta ti zabere priblizne dvojnasobok casu.
     
  3. ako povedal Punisher rychlost v branach je zbytocna doporucujem ti dat do generatorov stity a stihaciek lasery aspon 1 konfig mat takto

    2 konfig by som dal 2-5 pohonov v pripade nudze ak by si musel utekat pred kristalnmi/protegitmy/sibeonitmi opravu mas teraz za letu takze brany je ovela ovela lahsie spravit ako kedysi

    taktiez si priprav do laserov seprom 60%dmg neni malo ale do laserov si to daj niekde az na sibeonitoch aby si neminal zbytocne na streuner atd a ak nemas v stitoch tak jasne ze tam si daj tiez
     
  4. Punisher

    Punisher Board Administrator Team Darkorbit

    -*PitrasCz*- - vyuzil si teda rady tu na fore a spravil si tie brany? Myslim si,ze nie je to nic tazke,len treba dobre pripojenie/PC,trosku lepsiu vyzbroj a samozrejme cas. ;) S tou vybavou,co si tu pisal si myslim,ze nemal byt problem.
     
  5. Kubino

    Kubino Guest

    Autor sa viac neozval.

    Zodpovedané, LOCK
     
Stav vlákna:
Žádné další odpovědi nejsou možné.